Strona główna Kultura Mikołaje przed Domem Kultury

Mikołaje przed Domem Kultury

4855
27

Mikołajkowy nastrój panował dziś na placu Hipolita Cegielskiego. Zorganizowano tam pierwszy przedświąteczny kiermasz, będący okazją do zapatrzenia się w gwiazdkowe drobiazgi – ozdoby choinkowe, pocztówki czy drobne upominki.

Przy okazji rozstrzygnięto konkurs pt. „Szalona czapka Mikołaja”. Wszystkie dzieci (było ich ponad 100), które wzięły w nim udział otrzymały słodki upominek.

Paczki wręczali dwaj Mikołaje. I choć jeden z nich zarzekał się, że przyjechał prosto z Laponii, to jednak dzieciom wydawał się łudząco podobny do znanej w naszym mieście osoby. W końcu nie tylko Mikołaj brodę nosi.

27 KOMENTARZE

 1. Dobrze by było aby takie akcje były prędzej ogłoszone na stronie trzemeszno24 bo jak ktoś mieszka poza miastem to nawet nie ma pojęcia co się dzieje. A akcja fajna😀 i warto by było się wybrać.

 2. Dlaczego wszystkie wydarzenia z życia gminy są podawane jak się skończą??? Tez bym chętnie poszedł ale o tym nie wiedziałem. Trochę wcześniej Panie redaktorze

 3. Chętnie publikujemy zapowiedzi różnych wydarzeń w naszej gminie. Czy jednak inicjatywa w tym zakresie nie powinna należeć do organizatora?

  • To organizatorowi na pewno nie zależy na ilości dzieciaków jak jest mniej to lepiej do domu kultury.i paczek mniej sie da i mniej hałasu ajak ktoś niezrobił czapki to by choc zobaczyl i pogadał z mikołajem.

 4. To bardzo miłe i sympatyczne jak burmistrz ma dużo humoru w sobie i potrafi wcielić się w taką rolę. Za to brawo. Oby tylko nie poprzestawał na roli wesołego chłopca i podejmował ważne dla nas decyzje.

 5. Człowiek z wyrokiem upublicznia swój wizerunek wcielając się w nieskazitelnie czystego niemowlaczka . Jaki on słodki jaki grzeczny jaki potulny . Jak perfidnie potrafi wtopić się w krąg tych naprawdę młodych niewinnych i uczciwych dzieci .
  Tragedia !

  • Do Nie Mikołaja..
   Jaki Ty wścipski,zazdrosny,przebiegły i cha..ki.Potrafisz wtopić się w role hejtera ,pisać z ukrycia i obrażać.Wcielam się w Twoją rolę…Tylko zastanawiam się czy masz porażenie słoneczne czy inną chorobę ,ze majaczysz i nie widzisz u siebie perfidnego wizerunku.
   Tragedia !

 6. Ogłoszenia były :na stronie domu kultury ,plakatach rozwieszonych w mieście a najlepiej otrzywiscie krytykować i twierdzić że nie było informacji .brawa dla oranizatorow 👏było super ,dzieci zadowolone pozdrawiam

 7. Jak ktoś jedzie do miasta to nie rozgląda się po plakatach. A na stronę trzemeszno24 dużo ludzi zagląda w wolnych chwilach. To nie była krytyka tylko wskazówka.

 8. Stoiska z cudeńkami, klejnoty rękodzieła. Piękności świąteczne, które by mogły nacieszyć oko i wspomóc kasę, gdyby było więcej ludzi. Pięknie Dom Kultury wymyślił to i zorganizował. Wielki podziw i uznanie .
  Ale swej fajnej roboty nie potrafią sprzedać z pożytkiem dla mieszkańców.
  Ktoś by musiał zwrócić uwagę sympatycznemu Panu Mariuszowi, żeby zadbał o wizerunek DK.
  Się narobią – byłam, widziałam, a ludzi garstka.
  Stąd tu wiele żalu.
  Na szczęście nie hejtu!!!!!

 9. Domowi Kultury powinien grzecznie zwrócić uwagę, a potem polecić i zarządzić poprawę ich zwierzchnik. Tylko nie wiem kto to jest. Ktoś z Gniezna a może z wojewódzkiego domu kultury ktoś by musiał ich pouczyć jak fajnie to robić jak w innych miastach, że dużo ludzi wie o wszystkim.

  • Do Temidy z 17.48
   Żal..poprostu mi Ciebie żal.Takie chwasty jak Ty powinny być upublicznione .Wtedy pewnie byś jak A.B. twierdziła ,że gości miałas w domu i z Twojego IP korzystali.

   • Prawda jest taka, że każda osoba powtarzam każda skazana za przestępstwo umyślne z oskarżenia publicznego ścigana z urzędu jest przestępcą oraz figuruje w Kartotece Karnej Krajowego Rejestru Karnego. Przestępstwo z art.178a do takich się zalicza. Co do chwastów zgadzam się. Tylko kto tu jest chwastem ??? Życzę miłego wieczoru. STOP pijanym kierowcom.

    • Droga Temido ja wyrażam swoje zdanie w kwestii notorycznego ,a wręcz już nudnego powrotu do tematu marcowego czy pażdziernikowego.
     Mamy grudzień,a co niektórzy „pierdzą” w kółko jedno i to samo.Podejrzewam,że ich głównym zajęciem przy wracaniu do odległych już tematów to „pierdzenie w stołek” na którym siedzą i zanieczyszczaja powietrze wokół siebie,ale to nie znaczy ,ze muszą to robić na portalu ,bo tu powietrze w miarę czyste…
     Pozdrawiam.

 10. Witam, może i Dk mógł zamieścić ogłoszenie na tym portalu tego nie zrobił. Akcje rozpowszechnial w inny sposób ogłoszenia były także w przedszkolach ja o akcji dowiedziałam się od corki którą mówiła że jej Pani mówiła o konkursie i ona chce zrobić ta prace więc zaczęłam szukać jaki konkurs brawo dla DK. Dla zainteresowanych teraz jest konkurs na szopke Bożonarodzeniowa zamiast narzekać może zróbcie szopkę😀 ale nie mówię o szopce którą teraz się na portalu odbywa

  • Mi zabrakło informacji o kiermaszu, na który bardzo chętnie bym sie wybrała. Zasada dobrej informacji jest taka, że korzysta sie z różnych form przekazu, tak jak różni są adresaci naszej informacji. Jedni szukają ich na słupach ogłoszeniowych, inni na stronie DK, a jeszcze inni na portalu. Gdzie jak gdzie, ale w Domu Kultury powinni o tym wiedzieć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here