Strona główna Sport i rekreacja Mecz „Zjednoczonych” będzie transmitowany

Mecz „Zjednoczonych” będzie transmitowany

3040
14

Dzisiaj o godzinie 16 rozpocznie się mecz 19. kolejki ligi okręgowej, III grupy wielkopolskiej, pomiędzy Zjednoczonymi Trzemeszno i Orlikiem Miłosław.

Z uwagi na pandemię spotkania odbywają się bez udziału publiczności. Kibice będą jednak mieli okazję obejrzeć piłkarzy na kanale YouTube Ośrodka Sportu i Rekreacji |LINK|.

Po meczu „Zjednoczonych” transmitowany będzie sparing zawodników Międzyszkolnego Klubu Sportowego, grupa młodzik D2.

14 KOMENTARZE

  1. Jakoś sporo osób mówiło, że lepiej obejrzeć coś takiego niż nic. Ale oczywiście ludziom w d….h się poprzewracało. Chcieliby wszystko na tacy… Cieszmy się z małych rzeczy. Bardzo dziękuję OSiR Trzemeszno za transmisję. Gratulacje dla Zjednoczonych. Wynik 4:1 dla naszych.

    • Masz rację, że lepsze coś niż nic. Pod warunkiem jednak, ze było to na zasadzie „pierwsze koty za płoty” i następna transmisja będzie lepsza od tej pierwszej. Zdaje sobie sprawę, ze OSiR nie dysponuje wozem transmisyjnym i innymi profesjonalnymi sprzętami. Uważam jednak, że jakaś informacja chociażby na temat aktualnego wyniku, ewentualnie strzelców bramek mogłaby się pojawiać.

  2. Ekstraklasa, 1liga,2 liga,3 liga,4 liga,5 liga,koninska okręgowa w której gramy.Takze wychodzi jak byk 7 klasa rozrywkową.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj