Strona główna Kultura Maturzyści zakończyli naukę

Maturzyści zakończyli naukę

3066
15

Dzisiejszy dzień był ostatnim dniem nauki szkolnej dla uczniów klas maturalnych. Za 10 dni rozpoczną się matury. W Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie – pomimo akcji strajkowej – nie było żadnych problemów z klasyfikacją uczniów.

Jak nas poinformowała dyrektor ZSOiZ Ilona Adamska, oceny wystawiono już przed świętami. Strajkujący nauczyciele zawiesili na ten czas strajk, aby dokonać przewidzianych przepisami czynności.

Dzisiaj nie było uroczystego wręczania świadectw. Uczniowie, którzy chcieli je odebrać mogli to zrobić w sekretariacie szkoły.

Uroczystość pożegnania uczniów zaplanowaliśmy na 22 maja, aby mieć czas na przygotowanie porządnej akademii, z częścią artystyczną” – informuje dyrektor I. Adamska.

15 KOMENTARZE

   • Chyba nauczyciel sie odezwal – i tak traktuja nauczyciele wasze dzieci – wielki uczony z 1 przedmiotu. A ja konczylem to LO o profilu ogolnym i zadnej ksiazki nie przeczytalem przez te 4 lata, wyliczylem srednia zawsze zeby bylo 3.9 a teraz 9 kafli per month – taka rada do nauczycieli wielkich jak sie wam nie podoba to otworz wlasny biznes a nie szachujcie dziecmi

 1. Kazik ile ty masz lat? Co Ci przeszkadza że ktoś walczy o swoje jak możesz też strajkuj weź przyklad z paroca wielki szacun. Pozdrawiam Roman

  • „Przykład z Paroca ” to nie był strajk tylko komedia. Gdy jedna zmiana strajkowała, to druga zaczynała pracę. Byłem w Tesco i spotkałem kumpla który ten pracuje, pytam się”idziesz na strajk? ,a on nie bo na popke” i wiele mu podobnych. Brawa dla reszty.

 2. Zrozumcie jedną rzecz . Staliście się zakładnikami . Wiecie kto wysyłał przed lufy karabinów dzieci ?
  Ten cały strajk to zwykły terror . Młodzież stała się żywymi tarczami .
  Jak nauczyciele są tak cwani i twierdzą , że mają zbyt niskie zarobki , nic nie stoi na przeszkodzie aby założyć prywatne szkoły . Zobaczymy wówczas kto pośle tam dzieci i ile będzie wynosiła ich pensja . Tymczasem wara od dzieci i młodzieży !
  Popieram Ciebie Kazik OLAĆ ICH pożegnanie ! Dla nich nie ma wytłumaczenia !

  • Popieram w 100%. Dlaczego zawiesili strajk do września?????
   Bo by musieli przebywać w szkołach przez całe wakacje w ramach protestu. Hipokryci i tyle.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here