Strona główna Różne Maszerowali po zdrowie

Maszerowali po zdrowie

3513
13

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią, po raz dziewiąty wystartował dziś Trzemeszeński Marsz Po Zdrowie. Zawodniczki i zawodnicy nordic walking mieli do pokonanie około 6-kilometrową trasę.

Start i meta znajdowały się na ulicy Parkowej przy wieży ciśnień. Ten zabytkowy obiekt stał się już swoistym symbolem imprezy. Hasło przyświecające marszowi „sport bez ciśnienia” nawiązuje właśnie do tej budowli.

Do mety najszybciej dotarł Kacper Stawicki z Mogilna. Następne miejsca należały do pań z kijkowego Trzemeszna. Jako druga, a jednocześnie najszybsza z kobiet, metę przekroczyła Kamila Kolberg. Za nią zameldowały się Agnieszka Nowicka i Agnieszka Kędzierska.

Drugim z mężczyzn był Jacek Guzek z Nowego Tomyśla, a trzecim Piotr Kończal z Suchego Lasu. Organizatorem imprezy było „Kijkowe Trzemeszno”, przy współpracy z Międzyszkolnym Klubem Sportowym i Szkołą Podstawową nr 1.

Imprezę otworzyli burmistrz Krzysztof Dereziński i prezes MKS Sławomir Kupś.

13 KOMENTARZE

    • Wszędzie dobre koncerty, pikniki, u nas chodzą po „zdrowie”, biegają po „zdrowie” itd. Jacy mieszkańcy taka gmina i takie koncerty. Ja swoją droga nie lubię tego typu festynów ale zawsze lepiej to iść posłuchać muzyki na żywo niż patrzeć jak ktoś idzie z kijkami……..

    • A u nas nawet jeden radny się nie pofatygował na ten marsz. Zresztą czy ktoś widział kiedyś radnych obecnej rady na jakiejkolwiek imprezie. Się uruchomią na miesiąc przed wyborami.

      • Radny ma dobrze radzić i kontrolować pracę burmistrza i jego urzędników a nie brylować na imprezkach. Co mi z tego, że będzie ustawiał się do zdjęć jak w sprawach naprawdę ważnych dla mieszkańców nie będzie miał swojego zadania lub po prostu nie będzie go na sesji. Jak będzie dobrze radził to przełoży się to pozytywnie na życie mieszkańców i nie będzie musiał chodzić miesiąc przed wyborami. Po owocach (nie po zdjęciach) ich poznacie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj