Strona główna Kultura Marek Radowski zagrał w Trzemesznie

Marek Radowski zagrał w Trzemesznie

1180
5

29 stycznia w trzemeszeńskim hotelu „Pietrak” Stowarzyszenie pod Żaglami zorganizowało solowy koncert muzyki szantowej w wykonaniu Marka Radowskiego. Stowarzyszenie po raz drugi zorganizowało koncert w okresie zimowym. Jest to czas, kiedy warunki atmosferyczne nie sprzyjają pływaniu pod żaglami, a jachty są w trakcie renowacji po sezonie.

Koncert rozpoczął się od wybicia dzwonu i przedstawienia wykonawcy. Następnie szantmen Marek Radowski zabrał widownię w dwugodzinny artystyczny rejs. Zaprezentowane były trzy sety w których pojawiły się utwory takie jak: „10 w skali Beauforta”, „Morze, moje morze” czy „Hiszpańskie dziewczyny”. Dodatkowo na scenie znajdowały się oryginalne lampy burtowe z żaglowca s/y Zawiszy Czarnego, koła ratunkowe czy żagle, które nadawały koncertowi charakter ściśle żeglarski.

Te wszystkie elementy połączone z niesamowitym wykonaniem szant przez Marka i aktywną muzycznie widownię sprawiły, że piątkowy wieczór mogliśmy spędzić w żeglarskich klimatach.

5 KOMENTARZE

    • To bardzo sympatyczne, że obok tego całego bałaganu, pomówień itd… jest organizacja, która wnosi do naszego życia coś zupełnie innego. Sympatyczne spotkania, fajne pomysły. BARDZO żałuję, że nie mogłem być na tym koncercie. Szkoda również, że poza zdjęciami nie ma kilku minutowego nagrania.

  1. jeśli są pomówienia to należy je wyjaśniać. a potem albo przepraszać za pomówienia-albo karać za udowodnione winy. bałagan wspólnie sprzątajmy i cieszmy się na imprezach i koncertach

  2. Własnie jeśli są pomówienia to trzeba je wyjaśniać
    A tak na marginesie czy Stowarzyszenie, jako jedyna w w Trzemesznie załoga zajmie się zarośniętą mchem żaglówką GOSIRU czy podobnie jak Pan K ma to w dupie
    Proszę na łamach Trzemeszno24.info o odpowiedz zarządu Stowarzyszenia

  3. Do Lotos – na takie pytanie powinien odpowiedzieć dyrektor OSiR w Trzemesznie a nie stowarzyszenie. Co stowarzyszenie ma wspólnego z majątkiem OSiRu? Moja odpowiedz – NIC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj