Mamy najlepsze siatkarki w powiecie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W ubiegły czwartek reprezentantki Gimnazjum w Trzemesznie udały się do Kruchowa, aby wziąć udział w finałach Mistrzostw Powiatu Gnieźnieńskiego w piłce siatkowej. Siatkarskie spotkania odbyły się w hali sportowej miejscowej Szkoły Podstawowej im. Powstania Wielkopolskiego.

Do zawodów przystąpiły cztery szkoły – zwycięzcy rejonów, na jakie podzielony jest powiat gnieźnieński w rywalizacji dotyczącej gier zespołowych. Po pasjonujących pojedynkach trzemesznianki pozostawiły w pokonanym polu koleżanki z Kiszkowa, Czerniejewa oraz Gniezna. Zdobywając mistrzowski tytuł, otrzymały prawo do reprezentowania powiatu gnieźnieńskiego w zawodach rejonu Poznań Teren Wschód, które odbędą się wkrótce we Wrześni.

Nasze zawodniczki zapewniły sobie udział w finałach powiatowych po tym, jak pewnie pokonały rówieśniczki z trzemeszeńskiej “Jedynki”, Kruchowa i Trzemżala w zawodach gminnych, które miały miejsce 19 stycznia b.r. roku w hali OSiR w Trzemesznie.

22 stycznia na swoją korzyść rozstrzygnęły natomiast pojedynki z dziewczętami ze szkół należących do naszego rejonu – Łubowa i Szczytnik Duchownych. Gospodarzem tego etapu rozgrywek była Szkoła Podstawowa w Kruchowie.

Warto wspomnieć, iż wszystkie reprezentantki trzemeszeńskiego gimnazjum szlifują swoje umiejętności siatkarskie w Międzyszkolnym Klubie Sportowym pod okiem Justyny Stankowskiej.

WYNIKI MISTRZOSTW POWIATU – MECZE Z UDZIAŁEM TRZEMESZNA:

Gimnazjum Trzemeszno – SP Kiszkowo 2:1 (21:25, 25:12, 15:11)
Gimnazjum Trzemeszno – SP nr 7 Gniezno 2:0 (25:16, 25:4)
Gimnazjum Trzemeszno – SP Czerniejewo 2:0 (25:13, 25:16)

I. Gimnazjum Trzemeszno
II. SP Kiszkowo
III. SP Czerniejewo
IV. SP nr 7 Gniezno

Nasza drużyna – Julia Stablewska, Klaudia Lisiecka, Zuzanna Balcerzak, Zofia Wojtaszewska, Julia Schillak, Karolina Baczyńska, Karolina Jankowska, Karolina Kasprzyk, Zuzanna Pruszak i Julia Guzik.

(Gimnazjum w Trzemesznie)

18 Komentarze do Mamy najlepsze siatkarki w powiecie

ogloszenia
 1. Agata napisał(a):

  Duma Trzemeszna, gimnazjum i MKS, Dziękujemy dziewczętom i Pani opiekunce.

 2. Siatkarz napisał(a):

  Dlaczego nikt z Gimnazjum czy MKS nie informuje o imprezach
  sportowych i nie tylko? Kibiców by nie zabrakło a tak dusicie się we własnym sosie. Jest Facebook, jest info tylko informacji nie ma. Panie Kupś czyżby p. Burmistrz nie życzył sobie?

 3. Kazimiera napisał(a):

  Taka duma szkoły I Bóg wie kogo że o wnuczce tu dopiero napisali, Przeczytałam i zobaczyłam ją na zdjęciu jako sportowczynię.

  • Stefka napisał(a):

   A co ma do tego Bóg????Dziewczyny grają dobrze , bo trenują ich dobrzy nauczyciele i tyle w temacie! Gratulacje dla Was dziewczyny!!!

 4. Wiadomo napisał(a):

  Julia S. Moja krew

 5. Jan napisał(a):

  Jak babcia może nie wiedzieć że ma taką wysportowana wnuczkę bo ja o moich wnukach wiem wszystko,chyba babcia nie ma dobrych relacji z wnuczką…

 6. Jaca Informatyk napisał(a):

  Bardzo dobra robota!!!!!

 7. Malinova napisał(a):

  Gratulacje!

 8. Piotr napisał(a):

  Super dziewczyny wielkie brawa dla Was a babcia która nie wiedziała ze ma tak wspaniałą wnuczke to nie babcia ,ja mam wnuki ale wiem czym sie interesują …..

 9. Brawo napisał(a):

  Dajcie babci spokój, zero informacji, chwalicie dziewczyny dopiero jak wywalczyły swój sukces.
  Wielkie brawa KLAUDIA ciężko pracujesz.

 10. JawPolsce napisał(a):

  BRAWO DZIEWCZYNY -TAKI POKAZ TO TYLKO W W-WIETU NA PROWINCJI NIE MA DO KOGO!

 11. Anonim napisał(a):

  Brawo dla wszystkich dziewczyn , wszystkie ciężko pracują na swój sukces i na sukces całej drużyny pod okiem świetnej pani trener dziewczyny tak dalej powodzenia , Zośka jesteśmy z Ciebie dumni!!!😗

 12. Ja napisał(a):

  Julka najlepsza swiatowy poziom

 13. Ja napisał(a):

  Tylko Julka takich 6 i Skra

 14. Słonko napisał(a):

  To prawda liczy sie zespół, ale bez Julki ta drużyna takiego sukcesu by nie osiągnęła, siła ognia w ataku, piękne spokojne przyjęcie, rozegranie i jej wielki atut zagra, brawo Jula. Takich 6-7 dziewczyn i można podbijać Polskę.

 15. Magda napisał(a):

  Chodziłam to tego gimnazjum i też miałyśmy mistrzostwo powiatu! Czesto zawodniczki MKS broniły tego tytułu skutecznie. Brawo dla Dziewczyn i wychwalanej Julki, ktora bez dobrej wystawy nie mialaby dobrego ataku.
  Gratuluję wszystkim.
  Pozdrawiam serdecznie Panie S.

 16. brawo MKS napisał(a):

  Zgadzam się z Magdą. Nie znam Julki, ale oby nie miała takiego ego, jak jej bliscy, bo daleko nie zajdzie. W sporcie liczy sie pokora!!!
  Życzę Dziewczynom samych sukcesów i zdrowia a Panią Justynę serdecznie pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado