M.I.G. i Doda na trzemeszeńskiej scenie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Występy gwiazd w trakcie Dni Trzemeszna stały się już tradycją. W tym roku, na zaproszenie Urzędu Miejskiego oraz Domu Kultury na scenie w parku “Baba” gościł zespół M.I.G. oraz wokalistka Doda.

Jako pierwszy, we wtorek 1 maja, wystąpił M.I.G. Zaśpiewał swoje największy przeboje, tj. “Wymarzona”, “Lalunia’ czy “Ta malutka blondynka”.

Dzień później na scenie pojawiła się Doda, która na swój koncert przyciągnęła tłumy. Zaśpiewała m.in. “2 bajki”, “Nie daj się” i “Miłość na etat”. Po występie udzielała wywiadów oraz wręczała autografy.

25 Komentarze do M.I.G. i Doda na trzemeszeńskiej scenie

ogloszenia
 1. Fan napisał(a):

  Występ MIG; wielki podziw dla ochrony,która reagowała od razu, gdy zwróciliśmy im uwagę na szemrane towarzystwie. Dziękuję bardzo czuliśmy się od razu bezpieczniej

 2. odebrali mi prawko napisał(a):

  Pijak byl ? bo na zdjeciach go nie widziałem

 3. anonim napisał(a):

  Bardzo bardzo świetne imprezy, oba koncerty mega udane 🙂 Ochrona spisała się na medal brawo !! Dziękujemy organizatorom 🙂 Jeden minus za nie które ławki…nie naprawione niestety ….wstyd za wygląd parku …oprócz tego była wspaniała atmosfera !!

  • Anonim 2 napisał(a):

   Podzielam opinię. Brawa za wspólną zabawę. No i ta łyżka dziegciu – dni majówki mijają, ale z tym parkiem koniecznie trzeba coś zrobić. Czasu jeszcze do końca sezonu dużo.

 4. oto napisał(a):

  Burmistrz z zarzutami, zaproszona “artystka” z zarzutami z aresztu wyszła za gigantyczną kaucją, a biedne i w sumie głupie Trzemeszno płaci. Szkoda.

 5. x napisał(a):

  Nie jeden Burmistrz byl z zarzutami.

 6. A napisał(a):

  WIOCHA

 7. hujp napisał(a):

  Zart strata kasy niech dziury w drogach polepia bo to syf

 8. Widz napisał(a):

  Wszystko pięknie, fajne koncerty i za to brawo dla Urzędu i Domu Kultury. Ale za ustawienie sceny tak że artystą było widać tylko głowy, to ogromny minus . Na koncert przychodzi się nie tylko posłuchać muzyki ale także zobaczyć gwiazdę.

  • grajek napisał(a):

   Dokładnie – scena zdecydowanie zbyt nisko. Co się działo na scenie nie było kompletnie widać jeżeli nie stanęło się zaraz w pierwszym rzędzie. Druga sprawa to nagłośnienie, które jest albo kiepskie, albo kiepsko ustawione.

  • ula napisał(a):

   Wstyd i hańba dla urzędu i domu “kultury” za wyrzucanie w błoto pieniędzy publicznych. Zabawę trzeba było po prostu urządzić,nie jedną, a na kilka w całym roku by wystarczyło i jeszcze kasy na prawdziwa kulturę by zostało. Wstyd i hańba. Trzemeszno osiągnęło swoje dno, na które pociągnął je burmistrz, radni kilku kadencji i dom “kultury” ze swoim kierownikiem.

 9. Anonim napisał(a):

  Ten cały MiG ale to brzydale 🙂 PS. fajne dni Trzemeszna! Brawo DK

 10. ben ten napisał(a):

  elo mordziaty powracam po przerwie taconafide byscie dali koncert a nie jakis mig i doda to byla kiedys modna tero to moda na taconafide kiepy jedne co to ma byc!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!

 11. nie był napisał(a):

  dom “kultury i “doda” ? czy wy już do reszty ogłupieliście ? masakra jakaś

 12. Marta napisał(a):

  Jeszcze tego nie było żeby w Trzemesznie byli wszyscy zadowoleni :/

 13. takasobieszaramysz napisał(a):

  A ja jestem zadowolona. Nie ma się co przejmować, bo nawet w rodzinie są różne zdania i też bywa ktoś niezadowolony, to czemu mają być wszyscy zadowoleni w mieście?
  Każdy ma prawo do własnego zdania na określony temat.

 14. !!! napisał(a):

  Hahaha hehehe

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado