Strona główna Polityka Łukasz Kachniarz kandydatem Forum Samorządowego

Łukasz Kachniarz kandydatem Forum Samorządowego

3298
21

W ubiegłym miesiącu informowaliśmy o zarejestrowanych komitetach wyborczych, mogących wystawiać kandydatów w wyborach uzupełniających do Rady Miejskiej Trzemeszna.

Sześć z siedmiu komitetów posiadało w nazwach imiona i nazwiska, jedynym „bezimiennym” było Forum Samorządowe 2024, którego pełnomocnikiem jest Krzysztof Szapował. Pisaliśmy więcej o tym |TUTAJ|.

Dziś już wiadomo, że z komitetu Forum Samorządowego wystartuje Łukasz Kachniarz.

Pozostali kandydaci, o których wspominaliśmy wcześniej, to: Adrian Kiliński, Magdalena Krzyżaniak – Świątek, Marcin Kulczak, Renata Wendowski, Sebastian Kwieciński oraz Tobiasz Bartkowski.

Wybory w okręgu nr 1 odbędą się 14 lipca.

21 KOMENTARZE

  • no znowu sie zaczyna jak u tego co chcial byc bardzo burmistrzem na FB i tu pisze rodzina ze tylko łYn zaden inen ! pozwolcie moze ludziom podjac decyzje – ludzie znowu dacie sie wykiwac ? ktos wam cos narzuci ? ja glosuje przeciwnie do tego co ktos pisze

 1. ANONIM CO SIE ZACZYNA????? NIE tylko ON chcial byc burmistrzem tylko ludzie go wybralijednoglosniei niepowtarzlna przewaga. Jeszcze tego nie pojmujesz. A czas to juz czas to zrozumiec. Panuj nad soba z najwiekasza cierpliwoscia.Niech CI towarzyszy zyczliwosc .Nikt nie daje sie wykiwac,ale kogos nalezy wybrac i zaufac i zyczyc aby SLUZYL dobrze gminie . Zycze wiecej madrosci i zyczliwosci do ludzi.

 2. SZAnowny panie obserwatorze.Najczesciej madrosciowe doswiadczenie gromadzi sie przez jakis czas.Jak kandydat ma szczere checi i wie co to sluzba na rzecz gminy to dajmy szanse. Zdobywanie doswiadczenia to proces,ktory jednym zajmuje dluzej innym krocej. poz

  • Droga „mieszkanko Trzemeszna”. Wpis był sarkazmem, bo osoby tworzące „Forum samorządowe” kładły niesamowity nacisk w wyborach na Burmistrza na wiedzę i doświadczenie. Czyżby radny już nie musiał takowego mieć i może się jednak uczyć w trakcie kadencji??

 3. Ale szybką i tania informacja tego redaktora ,bo kandydat z forum od p.Jatczaka to już puszczenie w eter bo forum,a dlaczego redaktorze nie ująłeś że p.Wendowski też kandyduje?? O to jest pytanie,tutaj zamiar i cel jest inny.Czekam czy ten komentarz zostanie opublikowany

  • Tak ciężko się domyślić kto startuje z KWW Renaty Wendowski???
   Link do artykułu ze wszystkimi komitetami jest w tym artykule także nie wiem o co ta drama. Chyba o to , że się ma problemy z czytaniem.

 4. NACISK na wiedze i doswiadczenie nie zdal egzaminu Mieszkancy wybrali jednoglosnie KU ZMIANIE. Zyjmy rzeczywistoscia zycze pokory jeszcze raz pokory . NIC na sile,sila to zly doradca.

 5. Oberwator, bierz pod uwage cechy jakie winien posiadac radny.Empatia wizja rozwoju swojego miasta, komunikacja, uczciwosc ,swiadomosc ze to sluzba na rzecz gminy. Radny ma dzialac sam,ma tez skutecznie aktywizowc do dzialania innych mieszkancow.Skuteczny radny to taki ktoremu uda sie obudzic w Trzemesznie ducha obywatelskiego by razem mogli zmieniac na lepsze,, swoja mikro ojczyzne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj