Strona główna Kultura Letni wypoczynek harcerzy

Letni wypoczynek harcerzy

5126
9

Od 15 lipca harcerze z III Szczepu Harcerskiego ,,Feniks” im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie przebywają na letnim wypoczynku w Harcerskim Ośrodku Szkoleniowo – Wypoczynkowym w Białej.

Tym razem obóz odbywa się pod hasłem „Wzgórza Olimpu”. Harcerze każdego dnia odkrywają nowego mitologicznego boga oraz atrybuty i umiejętności, który były mu przypisane.

W pierwszy dzień harcerze odwiedzili „Experymentarium” w Chojnicach. Udali się także na wieżę widokową i rejs statkiem do Wdzydz Kiszewskich. Zagościli w muzeum akordeonu oraz muzeum starych samochodów.

Uczestników letniego wypoczynku nie zabrakło w Centrum Edukacji i Promocji Regionu w Szymbarku. Po zwiedzaniu 8 DH ,,Odkrywcy” udała się do Kaszubskiego Parku Bajek, a 10 WDH ,,Polanie” próbowała swoich sił w parku linowym.

Codzienne zajęcia w lesie umilają gry i zabawy terenowe, czy wyjścia nad jezioro. Wracamy 28 lipca, przy okazji wstąpimy do Muzeum Borów Tucholskich, gdzie weźmiemy udział w warsztatach z robienia masła” – mówi Komendantka Obozu, Paulina Kwiatkowska.

Opiekunkami letniego wypoczynku są Daria Skulska oraz Martyna i Paulina Kwiatkowskie.

fot. P.K.

9 KOMENTARZE

  1. Ciekawe. Jak n obóz trochę krótki. Mój trwał 26 dni a nie 13 jak ten, plus jest to trochę artykuł o niczym. No obóz jak obóz wątpię żeby ktoś zmienił w jakimkolwiek stopniu swój światopogląd po przeczytaniu tego.

  2. Szanowny Anonimie
    Ty po przeczytaniu całego księgozbioru biblioteki watykańskiej pewnie byś nie zmienił światopoglądu bo wiesz… niektórzy ludzie mają tak i ty chyba jesteś w tej grupce ludzi.
    Przeraża mnie wiesz co! to ze ta grupka robi się coraz większa – więc zachęcam cię byś zaczął powoli z niej wychodzić bo w perspektywie życia to nie jest dobre rozwiązanie
    Pozdrawiam cię i życzę powodzenia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj