Strona główna Kultura Lato z Domem Kultury

Lato z Domem Kultury [PROGRAM]

3503
6

Liczne, letnie atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych przygotował w tym roku Dom Kultury w Trzemesznie. Jego pracownicy opublikowali właśnie program wydarzeń.

Na mieszkańców czekać będą m.in. piknik młodzieżowy, koncert duetu „PIAVO” (arie, pieśni i przeboje operetkowe), pobijanie rekordu w liczbie pań tańczących Poloneza, kino pod chmurką, impreza muzyczna w parku „Baba”, czy też Koncert Zespołu Muzyki Dawnej HUSKARL.

Szczegóły na plakacie u góry artykułu oraz poniżej:

7 lipca, godz. 16.00 – „PLASTYKA NA ZIELONO” – plenerowe zajęcia dla dzieci. Park BABA w Trzemesznie.

16 lipca, godz. 18.00 – „Summer Music Day” – letnie muzyczne rytmy, piknik młodzieżowy. Impreza tylko dla młodzieży – Park Baba w Trzemesznie.

23 lipca, godz. 18.00 – Klasyka w plenerze. Koncert „MAGIA MIŁOŚCI” – najpiękniejsze arie, pieśni i przeboje operetkowe. Wystąpi duet PIAVO w składzie: Anna Raj – sopran i Barbara Krenz – piano. Park Baba w Trzemesznie

11 sierpnia, godz. 16.00 – Teatr w plenerze „CZEGO NIE WIECIE O KRÓLACH”, przedstawienie dla dzieci w wykonaniu Teatru „Trójkąt” z Zielonej Góry. Park BABA w Trzemesznie.

15 sierpnia, godz. 17.00 – „Krokiem poloneza do niepodległości”. 2. edycja wydarzenia z 2018 roku. Bijemy nowy rekord w ilości par tańczących taniec Polonez ulicami Trzemeszna. Skwer przed Domem Kultury w Trzemesznie.

18 sierpnia, godz. 18.00 – „Tożsamość Fyrtli – Polscy Aborygeni z Trzemeszna”. Tematem będą historie polskich wybitnych globtroterów z okolic Trzemeszna Prowadzącymi będą regionaliści: Dawid Jung i Jarosław Mikołajczyk. Spotkanie odbędzie się w Domu Kultury w Trzemesznie.

godz. 19.15 – Muzyka dawna, muzyka żywa. Koncert Zespołu Muzyki Dawnej HUSKARL. Dom Kultury w Trzemesznie.

20 sierpnia, godz. 19.30 – Kino pod chmurką – „PŁYNIEMY POD PRĄD”. Park BABA w Trzemesznie.

27 sierpnia, godz. 18.00 – „Summer Last Night” – zakończenie wakacji, młodzieżowa impreza muzyczna – Park BABA w Trzemesznie.

6 KOMENTARZE

  1. Najpierw zróbcie. Porządki. Wkoło parku i na stadionie.piaskowym .zetnijcie trawę i te sosiejki. Bo imprezki robicie .na to kasa jest.a porzadkuw. Na bieżąco nie.panie Zieliński i gmina niech tym się zajmie. I ci radni co ich chwalicie. Pod niebiosa.!!!!!.czekam na efekty.

    • Plan można zec kiepski. Nic atrakcyjnego dla dzieci, dorosłych, seniorów, raczej jakieś prehistoryczne mało atrakcyjne występy. Już widzę tłumy na operetce w Trzemesznie. Uwielbiam operetkę, ale litości! To się nie nadaje na imprezę wakacyjna. Weźcie przykład z innych miast, to nie jest trudne, dorośnijcie trochę do obecnych czasów, weźcie pod uwagę okres wakacyjny, ludzie chcą się wówczas bawić!
      Harmonogram poniżej 1.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj