Strona główna Sport i rekreacja „Laskarze” z Ochodzy uhonorowani

„Laskarze” z Ochodzy uhonorowani

1183
8

Hokej na trawie to sport niezbyt popularny w naszym kraju. Ma on jednak swoje długie tradycje w naszym regionie. Kluby posiadające sekcje tej dyscypliny działają w Gnieźnie, Gąsawie i Rogowie. Właśnie w LKS Rogowo grają dwaj mieszkańcy naszej gminy – bracia Tomasz i Eryk Bembenek z Ochodzy.

28 lutego wzięli oni udział w Halowych Mistrzostwach Polski w Gnieźnie, gdzie wraz ze swoim zespołem wywalczyli II miejsce w kategorii junior starszy.

Sukces ten był okazją do uhonorowania młodych zawodników na ostatniej sesji Rady Miejskiej w Trzemesznie. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów złożyli im burmistrz Krzysztof Dereziński, przewodniczący RM Sławomir Peno, sołtys Gołąbek Wiesław Pokorski i radny Tadeusz Pawlak, który ufundował również nagrody pieniężne dla obu sportowców.

8 KOMENTARZE

 1. Szkoda że wszystkich sportowców którzy zdobywają medale w Mistrzostwach Polski władza trzemeszeńska nie dostrzega. A chłopakom gratuluję i dalszych sukcesów.

 2. Sprawa jest bardzo prosta . Pan radny Pawlak to człowiek Burmistrza . Radny jest z okręgu w którym zamieszkują Tomasz i Eryk . Tu chodzi o coś z goła innego jak niż jedynie uhonorowanie laskarzy .
  Jeżeli ktoś przygląda się prowadzonej polityce Burmistrza nie trudno wyciągnąć wniosków i celu ukartowanego postępowania .
  Proszę zauważyć w jakich okolicznościach w jakich kręgach i z kim Burmistrz nawiązuje bezpośredni kontakt .
  Nie dziw się zatem , że inne podobne sytuacje są niezauważalne . Tak na marginesie ,, COŚ ZA COŚ,, !!!
  Tu nie potrzeba wielkiej filozofii .

 3. Chłopakom z pewnością należy się uznanie.Mają swoją pasję i pokazują innym, że sport nie kończy się na piłce nożnej. Tak na marginesie chciałbym wiedzieć co otrzymują w zamian ( diety) i porównać to z piłkarzami Zjednoczonych ( IV liga) .
  Dużo racji niestety ma Obserwator. Wszystkie wyróżnienia biorą się z tego, że ktoś o to zawalczył. Ktoś miał dobrego promotora, który załatwił mu takie wyróżnienie. Nie podoba mi się to. Lepszym zwyczajem byłoby na przykład spotkanie raz w roku z wyróżniającymi się sportowcami burmistrza, radnych , coś na wzór gali sportu. A takie honorowanie na sesji pomiędzy jedną a drugą kłótnią radnych i burmistrza mija się z celem.

 4. To, że chłopaki z ochodzy zostali wyróżnieni i nagrodzeni to nie jest tylko zasługa Tadeusza Pawlaka. Na wyróżnienie zapracowali sami, a nagrody ufundował sam radny. Inni co zazdroszczą niech się wezmą za sport albo kuleja dalej.

 5. Chcę coś wyjaśnić . Jestem pełen uznania dla Tomasza i Eryka . Jestem pełen uznania dla każdego , kto poświęca się pasji nie tylko w sporcie . Nie ma znaczenia czy znajduje się on na czele czy pozostaje ostatnim .
  Tutaj stwierdzam fakt – ..nie mit,, . Jeżeli ktokolwiek chce być konsekwentny to wobec wszystkich a nie jedynie dla wybrańców i to w dość jasnym celu .
  Natomiast Burmistrz i RM niech zarobią sobie sami na swój wizerunek w bardziej przemawiający sposób . Jakim bowiem był ich udział w opisywanym sukcesie .

  • Krótko i na temat. Napisane inteligentnie. Daje do myślenia, nie wszyscy jednak zaskoczą o co chodzi. Może warto kawę na ławę?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj