Strona główna Różne Kurtyna wodna ponownie na placu Kosmowskiego

Kurtyna wodna ponownie na placu Kosmowskiego

1084
15

Podobnie jak w minionym roku, tak i od ubiegłego poniedziałku, na placu Kosmowskiego w Trzemesznie działa kurtyna wodna, zainstalowana (w porozumieniu z Urzędem Miejskim) przez Ochotniczą Straż Pożarną w Trzemesznie.

Kurtyna polewa wodą w godzinach od 12 do 16. Będzie wystawiana na placu przez wszystkie najbliższe upalne dni.

15 KOMENTARZE

  1. Warto byłoby zawęzić wypływ żeby tylko taka delikatna mgiełka była – wtedy przyjemniej chłodzi i oszczędność wody większa.

  2. Na osiedlu od kilku dni smród gnojowicy, dziwne że fetor ten nikomu nie przeszkadza. Pewnie ferma w Kierzkowie może tak zasmradzać miasto bo jakoś nikt nie reaguje.A może z innego miejsca ten smród? może kto wie co na ten temat?

  3. Człowieku wyluzuj ! Złość urodzie szkodzi . Zdania zaczyna się od dużej litery . To co i jak piszesz świadczy jedynie o Tobie .

  4. Polonista się znalazł, jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie to nie pisz. Tak to ferma w Kieszkowie tak smrodzi. Otwierają chlewnie i wietrzą.

  5. Klient ma rację ! Inicjatywa trafna ale trzeba zamontować zraszacze aby polewać ludzi mgiełką a nie lać hekto-litry wody z której tylko dzieci mają ubaw po pachy i nikt inny nie odważy się wejść pod takie ciśnienie wody .Strumień lał się aż pod Dom Kultury i do ścieku.Po 2ie. Sprawa wylewania gnojowicy to totalne chamstwo w tak duszne i gorące dni ! Tym którzy każą to wylewać na pola powinni te szczyny wylać pod ich domami, tuki skończone !

    • Mam pytanie, dla dzieci rzeczywiście może i frajda ale jeśli chodzi o wodę to faktycznie zbyt oszczędnie to chyba nie jest tak lać i lać przez 4 godziny bez przerwy. Czy komuś to naprawdę pomaga w upalne dni? Jeśli wielu mieszkańców korzysta to rozumiem ale jeśli to tylko taki „bajer” niepotrzebny nikomu to nie bardzo widzę w tym sens. Prosi się nas nieustannie żeby w domach wszystko było szczelne – żeby nie kapało, spłuczki żeby nie przeciekały, aby włączać pełną pralkę, żeby przy myciu zębów zakręcać, a wodą po gotowaniu jajka podlewać kwiatki, jednym słowem żeby wodę oszczędzać, bo w Polsce niedobory nie tylko latem. Może niewielu to robi ale apele są. Czy kurtyna rzeczywiście komuś potrzebna?

  6. jak by […] zdrajcy narodu nie niszczyli od 1989 roku m.in. sektora energetyki to byśmy nie mieli takich cyrków z prądem jak teraz. Młode (nieco młodsze niz ja – powiem inaczej – głupsze mysleniowo) pokolenie co może na ten temat wiedzieć jesli więdze czerpie z TVN i Onetu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj