Strona główna Polityka Krzysztof Dereziński prowadzi w wyborach

Krzysztof Dereziński prowadzi w wyborach

7327
76

Trzynaście godzin upłynęło od zamknięcia lokali, a nadal nie znamy wyników we wszystkich okręgach. Według szczątkowych danych, wybory wygrywa zdecydowanie Krzysztof Dereziński, przed Danielem Bisikiewiczem. Przewaga dotychczasowego burmistrza jest znaczna, nie daje mu jednak na te chwilę wygranej w pierwszej turze.

Wyniki z 7 lokali wyglądają następująco:

Krzysztof Dereziński: 1200
Daniel Bisikiewicz: 723
Paweł Piechowiak: 511
Sławomir Peno: 478

Spłynęły dane z 2 następnych lokali wyborczych. Kolejność nie zmieniła się.

Krzysztof Dereziński: 1953
Daniel Bisikiewicz: 1057
Paweł Piechowiak: 866
Sławomir Peno: 714

Najświeższe informacje na naszym profilu Facebookowym:

www.facebook.com/Trzemeszno24info

76 KOMENTARZE

 1. 13 godzin i jeszcze nie ma wyników na rowerze szybciej bym wszystkie lokale obejachał i zebrał wyniki ale… to jest czas na …. to jest polityka wszystkie chwyty dozwolone lud głupi kupi wszystko 13 godzin i jeszcze nie ma wyników gdzie sa telefony maile samochody czy to nie jest dziwne

  • To jest ciekawe czemu tak ślamazarnie to idzie. W Gnieźnie o północy mieli już przeliczone ponad 5000 głosów, a u nas do rana wyrobili się dopiero z 2000 głosów.

 2. Na szczęście w kolejnych wyborach pan K.D. startować nie może 😛 _ chociaż takie pocieszenie… A tymczasem – hulaj duszo, piekła nie ma i dalszy bałagan w Gminie… chyba, że w II turze wyborcy się zreflektują i poprawią…

 3. Jak obecny Burmistrz wygra wybory co mu zyczymy weznie sie za swoich pracownikow bo nie jedny potrzeba wiekszej dyscypliny w swojej pracy a nie robta co chceta.

 4. Myślę , że w drugiej turze społeczeństwo zmobilizuje się i dokona sprawiedliwego wyboru .
  A Panu Peno dziękujemy . Myślę , że podobnie jak Pan Szapował zniknie on ze sceny politycznej samorządu Trzemeszna .
  Coś zaczyna się i coś się kończy . W przypadku Pana Peno jest to koniec ! Jest to koniec snu o gwieździstej przyszłości .
  Wyniki mówią same za siebie !

 5. A może Pan Maciej Woźniak powie coś mądrego? Co było przyczyną klęski pana i pana partii. Przypomina mi to udział w pewnych wyborach których już pan brał udział w tym roku.

  • Nie jestem Panem Maciejem, ale myślę, że z pewnością poparcie PiS. To był strzał w kolano, niemożliwym jest, żeby osiągnąć taką klęskę (bo to coś więcej niż porażka), przy tak dużej i zmyślnej (jak się okazało na pozór) kampanii.
   Ponad Podziałami, nie przewidziało, że takim poparciem nie należy się chwalić w internecie, a co najwyżej przed kościołem.
   Mimo, że dla ludzi inteligentnych to poparcie, było jednoznacznie pozytywne i ważne, to jednak głupich jest więcej. W zwyczajny brak zaufania nie chce mi się wierzyć, musiał jakiś impuls spowodować tą klęskę. Brak zaufania co najwyżej mógł sprawić porażkę, ale i tak przy takiej kampanii wynik POWINIEN być lepszy niż to co jest…

   • Zgadzam się z tobą sam sobie strzelił samo buja, ja i moja rodzina i znajomi mieliśmy glosować na Sławka ale jak się wpieprzył PIS to zesmy podziekowali Sławkowi a szkoda….

   • kilka tygodni temu postawiono tu pytanie: PO CO? po co to poparcie PiSu? Nadal nie wiemy. Pana Peno nie ma nie tylko w drugiej turze, ale i w ogóle w Radzie. Mało tego, z jego dotychczasowej ekipy pozostał jeden radny, wprowadził dwóch nowych. To jest przepotężna porażka PP, pomimo naprawdę dobrych kandydatów, pomimo bardzo dużej aktywności przewodniczącego w sieci (trochę jak Patryk Jaki).
    Być może w ogóle jest tak, że bardzo duża grupa wyborców trzemeszeńskich w ogóle nie korzysta z internetu jako źródła informacji wyborczych.

    Dobrą robotę zrobił za to Pan Piechowiak. Podobnie jak Peno, sam nie wchodzi ani do drugiej tury, ani do rady, ale wprowadza tam pięcioro swoich ludzi – pięciokrotnie więcej niż ostatnio. Odrobił lekcje.

    Dużo nowych ludzi w Radzie, średnia wieku chyba będzie niższa niż ostatnio. Powodzenia!

  • Pan Maciej przepadł, bo jest mądry. Gratuluję mu z całego serca,że nie będzie w tym towarzystwie!
   PP przepadło, bo to ludzie na poziomie. A ludzie takich w Trzemesznie nie chcą!
   Przyjmuję wyniki demokracji i się nie denerwuję!

   • Sugerujesz, ze osoby które przeszły z PP nie są ludźmi na poziomie – wyłamali się z ekipy inteligentów ?? Z tego co widzę 3 kandydatów PP będzie piastować stanowisko radnego … a szkoda …. pozdrawiam .

  • Efekt obydwu przytoczonych wyborów ten sam, ale ilość głosów oddanych na Macieja W. w tych wyborach mówi sama za siebie.
   Myślę, że czas na refleksje.
   Na całe szczęście tylko Feniks powstawał za każdym razem z popiołów.

  • Chętnie Tobie powiem Anonim, tylko nie wiem czy znajdziesz na to odwagę ?

   Co do wyborów w jakich brałem w tym roku udział, to te były jedynymi w tym roku.

   Chyba, że mi Anonim napiszę coś co mi odświeży pamięć ?

  • Chętnie Panu powiem, jeśli znajdzie Pan chwilę dla mnie …

   Natomiast, może mi Anonim napisać w jakich to ja w tym roku wyborach brałem udział ? Bo z tego co śledzę swoje życie to w tym roku brałem udział tylko w jednych – samorządowych ??

  • Pan Burmistrz na krótko może się cieszyć. 30 października na rozprawie go nie będzie z pewnością. Ale przed wyrokiem za wódkę nie ucieknie art.178a i tak poleci nawet żeby się skichał. A i p. Bisikiewicz jak dobrze pokombinuje to może go załatwić bo razem w trójkę mają 2500 głosów. Jak będzie woda i ścieki po 20 pln w tej chwili jest po 12 pln to wtedy złożycie hołd przestępcy zza kółka.Brawo Trzemeszno.

 6. Myślę że czas na młodość. Jeśli wszyscy co głosowali na p.Peno i p.Piechowiaka zagłosują na p.Bisikiewicz to burmistrz nie ma szans. Bravo Daniel. Dosyć tego bałaganu w gminie.Radni do roboty.

 7. Pan Maciej Woźniak miał obiekcje co do mojego stwierdzenia o konsekwencji udzielania się jego na tym portalu . Myślę , że teraz wyciągnie z tego naukę sam wobec siebie i swojego ugrupowania . Nikt tak nie dzielił społeczeństwa jak on . Było to wyjątkowo sprzeczne ze sloganem ,,Ponad Podziałami,, . Wspólnie ze swoimi ,,towarzyszami,, wymyślał nierealne rzeczy z pogranicza snów wprowadzając zamęt w realiach Naszej społeczności .
  Zachowanie zarówno jego jak i przewodniczącego RM przyniosło odwrotny skutek . Od samego początku było wiadomo , że PP zakłada sobie pętlę na szyję lawirując wokół politycznego absurdu .
  Osobiście nie oczekuję od tego Pana żadnej mądrej odpowiedzi .

 8. Brawo dla burmistrza derezinskiego wygrał mój jedyny nadający się kandydat na burmistrza A swoją drogą to ciekawe czemu znin tak chwali piechowiaka czy z by chciał się bo pozbyć taki jest dobry amerynanski:p

 9. Gdzie są państwo z pp pewni siebie mający spektakularny plan? Mieliście taki potencjał intelektualny, organizacyjny i lider nie potrafi wejść do rady? Gdzie jest rzecznik pp? Panie były kandydacie Peno stare powiedzenie mówi: „kto sieje wiatr ten zbiera burzę”. Z małym poślizgiem ale wyborcy poznali ten plan czego wyraz dali wczoraj na kartach do głosowania.

 10. za Dyziem nie jestem po tych przejściach za jego kadencji, sam głosowałem na Piechowiaka ale Bisikiewiczowi mówię stanowcze NIE! Pomijając młodość i co za tym idzie brak doświadczenia wiem doskonale co to za człowiek i do czego dąży…

 11. PP ze swoim guru J. niech się wreszcie schowa do lamusa. Nie mają nosa politycznego! Co zrobią to pudło. A podparcie się Pisem jest tego dowodem. Pan Peno jest ofiarą nieudacznictwa PP pod kierownictwem takiego uczonego.

 12. Gdzie nasz spiker z ponad podziałami? Żadnych rozprawek nie ma tłumaczeń etc. Banery byłego kandydata Peno juz znikają z plotów czyżby nad wyraz rozbudowane ego zostało głosem suwerena uszczypnięte. Trzeba było bardziej walić tutaj w innych kandydatów w tym Dyzia. Dzięki wam burmistrz nawet specjalnie kampanii nie musiał prowadzić. Brawo. Wprowadziliście nową tradycję w lokalnej polityce. To nie żółta kartka to czerwona kartka z wisienką w postaci dyskwalifikacji! Niestety prawdopodobnie żadnych wniosków z tego pudła nie wyciągniecie.

 13. Dla tych wspaniałych , tonących w zachwycie DYZIOMANÓW mam bardzo smutną wiadomość ! To jego koniec ! Pierwsza tura to jedynie rozgrzewka . Dyziu zwlekał z wyrokiem wodząc
  wszystkich za nos ale z suwerenem sztuczka ta nie wyjdzie !
  Wasze głosy nie mają żadnego znaczenia , logiki i obiektywizmu . Jesteście garstką ignorantów prowadzonych na smyczy . Mentalnie cofnęliście się do czasów feudalizmu . Upajacie się resztkami jedzenia rzuconego wam na ziemię przez samozwańczego pana . Feeeee !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here