Strona główna Polityka Krzysztof Dereziński ponownie burmistrzem

Krzysztof Dereziński ponownie burmistrzem

33492
157

Zakończyła się druga tura wyborów burmistrza Trzemeszna. Zgodnie z wolą większości wyborców, burmistrzem został wybrany ponownie Krzysztof Dereziński. Uzyskał on 2780 głosów (59%).

Jego kontrkandydata Daniela Bisikiewicza poparło 1911 (41%) mieszkańców.

K. Dereziński będzie sprawował swoją funkcję już czwartą – tym razem pięcioletnią – kadencję.

Dotychczasowy burmistrz wygrał w większości lokali wyborczych z wyjątkiem Trzemżala. Tam jego kontrkandydat uzyskał o 25 głosów więcej. Bardzo wyrównana walka odbyła się w Szkole Podstawowej nr 1, gdzie D. Bisikiewicz przegrał zaledwie 15 głosami.

W pozostałych obwodach różnica na korzyść K. Derezińskiego była wyraźna.

Oddano 92 nieważne głosy.

157 KOMENTARZE

 1. Krzysiu, gratuluje Ci szczerze. Rządź Trzemesznem, ktoś musi to robić. Mi nie przeszkadzasz. Ale obiecaj, że stawisz się dziś w pracy. I już nie będziesz robił tego, czego nie powinieneś i przez co wszystkie Twoje kłopoty. Powodzenia na nowej/starej drodze życia.

  • NO CÓŻ PANIE NIEDŹWIEDZIO PRZYSŁUGO ! JEDNAK WIKTOR MIAŁ RACJĘ BO JEGO WPIS BYŁ SZCZERY A PAN, WYGLĄDAŁO NA TO, JAKBY CZEKAŁ, ŻEBY SKONTROWAĆ, WIĘC NAPISZĘ RAZ JESZCZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
   DAREMNE ŻALE, PRÓŻNY TRUD, BEZSILNE ZŁORZECZENIA ! DYZIU WAs DZISIAJ wyautował i ODEBRAŁ WAM MARZENIA !!!!!
   TE WSZYSTKIE USIA SIUSIA, USAIA SIUSAIA I FAJNY CHŁOPACZKU ZOSTAŁY NAPISANE , NIE BEZ KOZERY, ALE Z HUMOREM,BO TYLKO PIÓREM WALCZY SIĘ Z OBRZYDLIWYM, ZAWISATNYM STWOREM
   Wiktor autor „Uśmiechu losu”
   P.S. Książko moja, podobno wygrałaś i wszystkie wredne typy po drodze pokonałaś !A Takie mieli plany,a takie marzenia, jednak Pan Bóg prawości w dziadostwo nie zmienia

   • Nie przypisuj sobie Wiktorze zasług. Wybory rozegrał w Trzemesznie nie Wiktor a AR tur. Poparcie PANA Derezińskiego przez Wiktora ani mu nie zaszkodziło ani NIE POMOGŁO!
    Natomiast AR tur… to prawdziwy mocny tur wyborczy. To on miał moc, nie Ty sympatyczny Wiktorze.
    Całe szczęście, że ludzie wiedzą kto jest kto i go po raz kolejny znokautowali.

    • Ja nie mam takich ambicji ani możliwości, jak słusznie zauważyłeś. Po prostu cieszę się, że Dyziu wygrał i to cieszę się jak cholera!!!Nawet przez chwilę nie pomyślałem, że odegrałem w tej kampanii jakąś rolę a zresztą nawet nie wiem kto to jest Artur

  • Jeśli ktoś nie wiedział co oznacza termin „mniejsze zło” to teraz już wie. Jaki zakład pracy powierza stanowisko kierownika (dyrektora) z wynagrodzeniem 10 000 zł miesięcznie bezrobotnemu, który nigdy wcześniej nie był nigdzie zatrudniony?

 2. TERAZ JUŻ WIESZ O JAKIEGO CHODZI ZUCHA
  DYZIU, TWOj UŚMIECH, TWOJA MIMIKA JEST TAKA SAMA, jak zawsze. Z tego
  WNIOSKUJĘ, ŻE DO WYBORÓW PODSZEDŁEŚ NA LUZACZKU, ZRESZTĄ, JAK DO CAŁEGO SWEGO ŻYCIA! CZAS TO ZMIENIĆ ! STARZEJESZ SIĘ A RODZINA MA OCZEKIWANIA. ZADBAJ O NIĄ BO MOŻE BYĆ ZA PÓŹNO !!!! A Z BOKU NIECH PATRZĄ I PLUJĄ JADEM, JAK PAN MAREK W. MARECZKU, FAJNY CHŁOPACZKU, ŻAL CI PUPCIĘ ŚCISKA ? A JAK TERAZ BĘDZIESZ ŚLEDZIL, JAK TERAZ BĘDZIESZ NĘKAŁ , GNĘBIŁ TO SPOTKA CIĘ ZASŁUŻONA KARA !

  • SUPER POWIEDZIALES JAKI BURMISTRZ TAKIE MIASTO MIASTO PIEKNIEJE INWESTYCJE IDA W DOBRYM KIERUNKU CO TU WIECEJ OCZEKIWAC RESZTE NIECH KAZDY ZROBI TROCHE KOLO SIEBIE I BEDZIE SUPER POWODZENIA I GRATULACJE BURMISTRZU NA NASTEPNE 5 LAT DOBRA PRACA POPLACA NIECH TAK BEDZIE.

   • Pewnie, miasto pięknieje i tonie w długach jednocześnie… Co za problem, każy może wziąć sobie od cholery pożyczek i stawiać drogie donice przed domem. Smutna prawda jest taka, że musi zdarzyć się cud, aby gmina stanęła na nogi. Drugim cudem byłoby stanięcie na nogi pana Burmistrza, ale czy możemy na to liczyć po tylu licznych katastrofach, które zaszły?

 3. „Serdecznie” dziękuję wszystkim,którzy dosłownie przyczynili się do nalewania kolejnych kieliszków.Kryzys czyli szansa,właśnie prysnął.

 4. panie Danielu gratuluje wyniku . jest pan bardzo mlody wszystko przed panem i nie prawda ze ten czlowiek nie pracowal .CZY TO ZE PRACOWAL W ZAKLADZIE SWOJEGO OJCA OD NAJMLODSZYCH LAT SIE NIE LICZY .przynajmniej nie wystawal pod budka z piwem

 5. Burmistrzu, mam nadzieję, że nie wpadasz w samouwielbienie.( w którym poniekąd juz dawno jesteś) Wygrałeś z beznadziejnymi, nielubianymi a wręcz kabaretowymi kandydatami. Po wstydzie jaki narobiłeś gminie każdy w miarę poważny kandydat by Cię załatwił.
  Wynik uznaję i oczekuję jednak zmian. W gminie, w urzędzie ale przede wszystkim w Tobie. Dasz radę?

 6. Śmiech na sali jeśli jest jakieś prawo które mówi że kandydat nie moze być karany a tu proszę wyrok i za co bo jedzie sobie pancio nawalony brawa dla wyborców tylko uważajcie jak was burmirz porozjezdza

 7. Do przegranych japy w kubeł i do roboty trzeba wiedzieć na kogo głosować. Dyziu jedyny który pielgrzymek po Trzemesznie nie urządzal.

 8. Poważnie? Glosowaliscie na kogoś kto ma wyrok? Dla mnie ktoś, kto wsiada pijanym za kółko jest nie odpowiedzialnym człowiekiem i nie jest wart zaufania. Więcej nie napisze bo chce zachować kulturę wypowiedzi. Mam nadzieję że zostanie ustanowiony zarząd komisaryczny i jeszcze raz pójdziemy do urn wyborczych.

 9. Ciekawe czy Ci pseudoprzyjaciele i bliscy współpracownicy którzy tuż przed wyborami się od Krzysztofa odwrocili czyt.była Pani sekretarz będą nadal tkwić w swoim postanowieniu czy wrócą w objęcia burmistrza?Gratulacje kolego.Miej oczy szeroko otwarte i trzeźwy umysł a będzie dobrze.

 10. To tylko ra dość pozorna widmo kleski tuz tuż Panie Krzysztofie prawo równe dla WSZYSTKICH te glosy grątùlaci to glos kleski totalnej

 11. Krzychu, nie składam Ci gratulacji, chociaż na Ciebie głosowałem. Głosowałem na zasadzie wyboru mniejszego zła. Jeśli uda Ci się utrzymać na urzędzie burmistrza, to uznaj to za ostatnią szansę, jaką daje Ci los i potraktuj poważnie samego siebie, a potem całą resztę. Nie mogę powiedzieć, że w Ciebie wierzę, ale jeszcze nie straciłem nadziei… Życzę Ci powodzenia!

 12. Człowiek z wyrokiem na takim stanowisku-Masakra.Szofer będzie potrzebny i to wszystko za nasze pieniądze??? Gdzie wy ludzie macie oczy??????

  • Masz prawko zglos sie mozesz powozic burmistrza jak tak sie martwisz on sobie poradzie lepiej jak ty myslisz.HA HA HA

   • Nie sobie poradzi????Ale nie kosztem ludzki……bo podatku nie umorzy żeby miał na szofera…….Ja mam to w d… Ale wypowiedzieć wolno się każdemu???

 13. Panie Krzysztofie gratulacje z powodu wygranej. Do gratulacji dokładam życzenia:

  1) Dotrzymania danego słowa, które złożył Pan w sądzie pod koniec zeszłego miesiąca, dotyczącego leczenia (tutaj pytanie, czy pójdzie Pan na leczenie w czasie swojego urlopu, czy weźmie Pan L4)

  2) Dużo zdrowia, aby można było Pana częściej spotykać w miejscu pracy, a nie na zwolnieniu.

  No i na koniec prośba. Świat prze do przodu, wszystko się wokół nas zmienia. Może i warto pomyśleć nad wprowadzeniem zmian w herbie Trzemeszno. Wydaje mi się, że może tam znaleźć się bukłak na miód.

  Trochę szydery poleciało, ale to Pan mówił, że jest Pan zmęczony, że zdrowie podupadło (teraz już wiadomo oficjalnie dlaczego), że trzeba odpocząć. Z jednej strony nie rozumiem, dlaczego Pan startował w wyborach, skoro Pan taki zmęczony. Z drugiej strony rozumiem, ponieważ wyrok, który wydał sąd blokuje Panu powrót do poprzedniego miejsca zatrudnienia.

 14. Brawo Krzysztofie wygrałeś w wspaniałym stylu. Z tej okazji zrobiłem kiełbasę o nazwie ” Zwycięska ”
  skład : szynka 59% oraz podgardle 41% teraz się pekluje a jutro z rana wędzenie „” Zwycięskiej ::.
  Podeśle kurierem. Jeszcze raz gratulacje.

  Pozdrawiam z zza Poznania .

  • PAN Jankowski, JAKO VICE, jest nie do ZASTĄPIENIA A PRYWATNE ANIMOZJE PROSZĘ SCHOWAĆ DO KIESZENI. TUTAJ CHODZI O DOBRO MIASTA I GMINY A PAN JANKOWSKI JEST SPRAWDZONYM, KOMPETENTNYM URZĘDNIKIEM I CHYBA O TO WŁAŚNIE CHODZI A NIE O TO CZY SIĘ KOGOŚ LUBI, CZY NIE !!!

    • W KONTAKCIE Z LUDZMI TAK, ALE NIEZASTĄPIONY JAKO FACHOWIEC DLA MIASTA I GMINY ! PANIE DARKU MA PAN MOJE PEŁNE POPARCIE ! NIE MUSZĄ PANA DARZYĆ SYMPATIĄ, ALE ROBI PAN DUŻO DOBREGO DLA GMINY I TO JEST WAŻNE !!!!!

    • MARECZKOWIE TO JESZCZE NIE BOGOWIE I OBOK ICH SUBIEKTYWNEJ OCENY MOŻNA PRZEJŚĆ OBOJĘTNIE. NIE JEST ZE MNIE ŻADEN CUD I Z POKORĄ CHYLĘ GŁOWĘ PRZED KRYTYKĄ MOJEJ OSOBY, JEŚLI JEST TO KRYTYKA TRAFIONA. FRASZKI CZY WIERSZYKI SĄ MOIM ZDANIEM NIESZKODLIWE . NA STARE LATA ZACZĘŁO MI SIĘ RYMOWAĆ, CZY TO AŻ TAKIE ZŁE ? WIDOCZNIE KOMUŚ ZACZĘŁO TO PRZESZKADZAĆ. PRODYZIOWY MAREK- ZGADZA SIĘ. MOJA SYMPATIA OD LAT JEST PO STRONIE DYZIA I WCALE SIĘ Z TYM NIE KRYJĘ. WY TEŻ MACIE , CZY MIELIŚCIE W TYCH WYBORACH SWEGO KANDYDATA ! CZY TO GRZECH ? MACIE DO TEGO PRAWO A MI NIC DO TEGO.

   • Panie Wiktorze jest ok co pan mowi ale z ta kompetencja nie jest tak rozowo jak pan myslisz kiedys sie dowiesz ale to jest do przeskoczenia kazdy latwi dla siebie zeby miec dobrze i nikt tego nie zmieni ale nie jest zle usmiech losu musi byc .

 15. Krzysiu delektuj się nie piszą te swoje wypociny fakt jest faktem Jesteś naszym Burmistrzem Gratulacje nie widziałem innej opcji.

  • Ten śmiech to kwik przed otwarciem działu który kończy życie libacje imprezy przewidzieć że uroczystość wręczenia wypowiedzi mandatu będzie tak uroczysta.PIS TO PODSTAWA PRAWNA CZAS NA PORZĄDEK W URZĘDZIE GMINY .

  • Sugestia: konieczny powrót do szkoły podstawowej. Ogarnięcie tematów z pisowni i zasad interpunkcji. A potem można gwiazdorzyć w internecie.

  • Juz uzbieralismy na grzywne i na taxi i jeszcze zostalo nam na balange przeciez trzeba to uczcic BURMISTRZ BYL /JEST/I BEDZIE BURMISTRZEM TRZEMESZNA musicie to uszanowac a panu Danielowi tez pogratulowac wypadl niezle moze za 5 lat ale do rady sie dostal i dobrze niech pracuje na rzecz mieszkancow powodzenia.

   • POPIERAM, TEŻ DORZUCĘ PARĘ STÓWEK I MOŻE NA BALANGĘ TEŻ SIĘ ZAŁAPIĘ! A PRZY OKAZJI ROZDAM KILKA KSIĄŻEK ZA DARMO. NIECH SIĘ PROMUJE ” UŚMIECH LOSU ” JEDNI CHWALĄ, DRUDZY KRYTYKUJĄ, ALE TO NORMALKA.PISARZA ZE MNIE NIE BĘDZIE. WYSZŁO, JAK WYSZŁO, JEST JAK JEST A OGRYZŁ TO PIES. CHYBA TĄ SAMOKRYTYKĄ ZADOWOLIŁEM WIĘKSZOŚĆ.

 16. Żadna z moich wypowiedzi nie uderza w Pana Daniela Bisikiewicza. Jest to osoba, której również kibicowałem. Jest to osoba, której nie można nic zarzucić. Danielu za pięć lat wystartujesz z jeszcze większymi szansami ! Zapracuj na to, pokaż co potrafisz a zdobędziesz zaufanie wyborców.

 17. gubię się. pytania mam, może ktoś z Was wie więcej niż ja:

  1. czy wyrok, który zapadł 30.10 w nie budzący wątpliwości sposób odcina skazanemu możliwość pracy w szkole?

  2. do jakiej dokładnie terapii zobowiązał się burmistrz Dereziński? Bedzie na oddziale zamkniętym, a może na pobycie dziennym? Jak długo? I do kiedy musi okazać się poświadczeniem odbycia terapii?

 18. Burmistrz Derezinski kazał Walczakowi przynosić zaswiadczenie od psychiatry,a czy Rada Miejska nie powinna zarządac takiego zaswiadczenia od p.Derezinski ego??? Przecież człowiek o zdrowych zmysłach powinien mieć chociaż jeden gram honoru i będąc alkoholikiem nie zgłaszać swojej kandydatury na burmistrza!!!

 19. CIEKAWE, ILU ZNAJDZIE SIĘ JESZCZE OJCÓW SUKCESU ? PRZED WYGRANYMI PRZEZ DYZIA WYBORAMI NIE BYŁO TAKIEJ EUFORII ! CZYŻBY OJCOWIE SUKCESU DZIAŁALI ZACHOWAWCZO ? NA USTA CIŚNIE SIĘ WIERSZYK….O WIĘKSZEGO TRUDNO ZUCHA, NIŻ JEST STEFEK BURCZYMUCHA. JA NIKOGO SIĘ NIE BOJĘ CHOĆBY ….. TO DOSTOJĘ !!!!!

  • JAK WYMIECIESZ WSZYSTKICH GŁOSUJĄCYCH NA DYZIA TO ZOSTANIESZ TYLKO Z TAKIMI MĄDRALAMI, JAK TY ! GŁUPCÓW NIE SIEJĄ, SAMI SIĘ RODZĄ. WIDOCZNIE PRZY NARODZINACH PANI PIELĘGNIARKA SIĘ POMYLIŁA I ZAMIAST KLAPSA W PUPĘ, DOSATAŁEŚ KLAPSA W GŁÓWKĘ !!!!

  • Idz ty sie lecz hitlerowcu… brak słów przed wyborami tak narzekaliscie a co zrobiliście?! Trza było na Peno głosować on by coś moze nowego wprowadził. CHCEMY DYMISJI DYZIA!!!!

 20. Dzień dobry,
  gratuluję- szczerze i zupełnie bez ironii, taka była wola wyborców- Panu Burmistrzowi wyborczego zwycięstwa.
  Życzę zdrowia, skutecznego i szybkiego wyzwolenia się z uzależnienia i odwagi, i determinacji w zmienianiu Trzemeszna.
  A ponieważ miałem okazję zapoznać się z ”programami” wszystkich kandydatów, dlatego pozwalam sobie przygotować podręczną ściągawkę z tego co dla miasta i gminy najważniejsze i czego oczekują mieszkający tu ludzie(zachęcam również innych do zgłaszania swoich pomysłów, a Pana-do śmiałego czerpania i umieszczania ich na swoim sztandarze):

  1) odzyskanie wpływu na Remondis -zagwarantowanie gminie decydującego głosu w sprawie zarządzania mieniem komunalnym, ustalania cen wody i ścieków, ukrócenie polityki „importu” ścieków. Powrotu przekonania, że sami potrafimy zarządzać swoim majątkiem-w interesie mieszkańców, a nie zagranicznych firm- i nikt nie będzie nam dyktował warunków i drenował kieszeni
  2) zakończenie współpracy z kancelarią L& Wspólnicy, włączenie w zakres obowiązków skarbnika odzyskiwania podatku VAT- straciliśmy na tym , przez lata, grube setki tysięcy, tucząc domorosłych (sądząc po przygotowanym przez nich projekcie umowy z Remondisem) prawników, zamiast zasilać budżet gminy
  3) remont i dostosowanie do potrzeb UMiG budynku po „zawodówce”, rezygnacja z najmu dotychczasowych pomieszczeń i przeniesienie tam wszystkich komórek urzędu. Rezygnacja z najmu-pozwalająca zaoszczędzić ponad 500.000 zł rocznie- spokojnie pokryje raty ewentualnego kredytu na ten cel
  Parking- pomiędzy ogródkiem jordanowskim, a pierwszą nieruchomością na Wyszyńskiego
  4) budowa obiecywanej od lat drogi łączącej krajówkę z browarem, co umożliwi inwestorowi remont zabytkowego obiektu i przywrócenie mu funkcji produkcyjnej/nowe miejsca pracy, utworzenie na przyległym terenie strefy działalności gospodarczej
  5) gazyfikacja miasta- przygotowanie dokumentacji i znalezienie partnera/inwestora do wybudowania sieci obejmującej teren całego miasta
  6) wymiana , we wszystkich budynkach należących do gminy, starych kotłów węglowo/koksowych na gazowe, termomodernizacja wszystkich w/w budynków
  7) utworzenie w wydziale ochrony środowiska specjalnej komórki do pomocy zainteresowanym obywatelom i przygotowywania wniosków do krajowego funduszu termomodernizacyjnego. Obywatel zgłasza się do urzędu, a jego pracownicy gromadzą wymagane dokumenty, piszą i wysyłają wnioski, pilotują sprawę, aż do jej sfinalizowania i otrzymania środków
  8) utworzenie w urzędzie specjalnej komórki do pozyskiwania środków zewnętrznych zarówno z funduszy europejskich , jak i krajowych. Zasady: niskie wynagrodzenie stałe i DUUUŻA premia do podziału między pracowników, w chwili uzyskania dofinansowania np. 5 % kwoty pozyskanej.
  9) przygotowanie petycji (z podpisami minimum kilku tysięcy osób) do Starosty Gnieźnieńskiego i Paroca w sprawie znacznego ograniczenia emisji szkodliwych substancji, zatruwających mieszkańców i środowisko. Zainteresowanie sprawą posłów , którym na sercu leży ochrona środowiska-bez względu na przynależność partyjną!
  10) przejęcie od kościoła(wymiana lub, w razie odmowy, wywłaszczenie) gruntów wokół Jeziora Kościelnego, jego rewitalizacja i zagospodarowanie: ścieżka rowerowo/ piesza , ławki punkty widokowe
  11) utworzenie (wreszcie!) Muzeum Regionalnego, na bazie którego funkcjonowałoby również centrum informacji turystycznej, zajmujące się propagowaniem walorów regionu, zabytków itd.
  Lokalizacja? Najlepsza: alumnat, ale pod warunkiem sprzedaży przez kościół tego budynku za symboliczną złotówkę ( plus około 250 tyś za teren wraz z ogrodem). Zawarta umowa dzierżawy z pewnością w tym nie pomoże.
  Alternatywnie:część pomieszczeń w budynku przychodni zdrowia ( i tak nie wierzę, że pojawi się tam jakiś nowy podmiot świadczący usługi lekarskie-co oczywiście byłoby priorytetem).
  Podpowiem nawet osobę: Pan dr Andrzej Leśniewski- pasjonat, społecznik, znawca historii Trzemeszna i regionu, po prostu człowiek-orkiestra, którego pozazdrościć nam może i Mogilno i Witkowo, a pewnie i Gniezno.
  12) Kino Za Rogiem- inicjatywa umożliwiająca mieszkańcom szerszy udział w kulturze. Mogą mieć kino Strzałkowo, Mieścisko- dlaczego nie Trzemeszno ?

  I jeszcze jedno- proszę WSZYSTKICH: Radnych, Przyszłego Przewodniczącego RM, Pana Burmistrza i Jego Zastępcę- nie udawajcie, że nie czytacie tego forum. Że nie słyszeliście o pomysłach tu się pojawiających, opiniach i zarzutach artykułowanych przez mieszkańców.
  Komunikacja z nimi to PODSTAWA.
  Dlatego proszę, zmobilizujcie się – wtedy , kiedy już zasiądziecie w swoich fotelach- do tego by znaleźć CODZIENNIE kwadrans na to, by poczytać opinie, uwagi, pytania i na sensowne z nich odpowiedzieć. Nie oczekuję odnoszenia się do anonimowych zaczepek i hejterskich , czy pozbawionych jakichkolwiek merytorycznych treści, nienawistnych wynurzeń( można np. przyjąć zasadę, że odpowiadacie tylko na wpisy nieanonimowe, co być może zmobilizuje ludzi do porzucenia anonimowości i większej otwartości).
  Ale nie wrzucajcie też do jednego worka wszystkich tu piszących i nie rozgrzeszajcie się w ten sposób z Waszej głuchoty i ignorowania głosu mieszkańców. Potraktujcie poważnie choć jedną z tych licznie składanych, wyborczych obietnic: że będziecie nas słuchać.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia- w interesie nas wszystkich !
  TDi

 21. Daniel jesteś młodym człowiekiem w wyborach masz bardzo dobry wynik, tak trzymaj. Ato że chodziłeś i miałeś kontakt z ludźmi to świadczy że zdobyte głosy są zasłużone.

  • TAK JEST! DANIEL JESZCZE BĘDZIE BURMISTRZEM. NIC MU NIE MOŻNA ZARZUCIĆ !JEST CZAS , ŻEBY ZDOBYĆ KOMPETENTNĄ PRACĄ ZAUFANIE WYBORCÓW !

 22. Niska frekwencja i niskie morale wyborców po dotychczasowych dokonaniach kandydatów. Zagłosowano „nogami”, jak zwykle w Polsce. Potem płacz, jak to jest niedobrze i potrzeba zmian.Obaj kandydaci z przeciwnych biegunów Ziemi.Jaki by nie był wynik II tury, przegraliśmy i na razie wracamy do czasów kamienia łupanego. A łupać (łupić) będą nas, oj będą bo trzeba spłacać zobowiązania…

 23. Panie burmistrzu to co mowialam w pracy to zart byl ja nie wiedzialam ze kierowniczka weszla za plecami. Kazdy przeciez zartuje przed wyborami osobiscie BARDZO się ciesze ze wygral pan wybory i sama na pana glosowac bylam o 6 rano wstalam i poszlam zeby byc pierwsza ! mam nadzieje ze sie pan nie gniewa poza tym kierowniczka tez nie do konca zrozumiala i mogla przekrecic pewnie cos. Zycze wszystkiego co najlepsze

 24. Ciekawe kiedy wojewoda go odwola? I ile gmina straci pieniedzy na organizację nastepnych wyborow? Koszty powinien pokryc ten ktory zrobil caly balagan to sa pieniadze podatnikow.

  • BIERZ TO NA KLATĘ BO NIE POTRAFISZ USZANOWAĆ WOLI WYBORCÓW. JAK MYŚLISZ ? DLACZEGO GŁOSOWALI NA DYZIA ? DLATEGO, ŻE GO LUBIĄ, CZY DLATEGO, ŻE DOBRZE POKIERUJE GMINĄ? BURMISTRZUJE JUŻ 12 LAT, MA ZNAJOMOŚCI W STAROSTWIE I PEWNIE UKŁADY TEŻ. NASZ BURMISTRZ JESZCZE POZYTYWNIE WAS ZASKOCZY !!! WIERZĘ W DYZIA !

   • Panie Ma…….ski pseldonim GIGANT SKONCZ TE BREDNIE BO ZACZYNA SIĘ ROBIC GORĄCO WOKOL CIEBIE GDYŻ ALIMENTY SA DO SPŁACENIA A RZĄD PRZYCISKA REKLAMA SIĘ SKOŃCZY .

    • Muszę cię zmartwić zawistny alkoholiku bo zdążyłem odłożyć na następny interes, jeśli reklama się skończy. Okrzyki, witamy sponsora już nie zadziałają. Pozostało ci teraz tylko F-16. Pij a na starość torba i kij.

 25. Do administratora proponowałbym od nowego roku, aby każdy, kto chce tu coś napisać , Trzemeszno 24 logował się przez FB lub inne , a nie bezimienne wypisywanie głupot

 26. Drogi Robinie jestes ciekaw kiedy wojewoda go odwola to ci juz mowie za 5lat bedziesz mogl startowac i jeszcze nie wiadomo czy cie wybierzemy pudru nie wybieramy i pozdrawiamy.

 27. Mieliśmy do tej pory bardzo antydyziowego Marka W. teraz dołączył baaardzo prodyziowy inny Marek… przepraszam, Wiktor. Bardzo odważny, bo juz wie, kto wygrał. Obaj panowie próbują prowadzić jakąś polemikę pomiędzy sobą, ale poziom obu panów niestety bardzo podobny.

  • MOŻE I MACIE RACJĘ MARECZKOWIE, ŻE ZA BARDZO KŁAPIĘ DZIOBEM. JUŻ PO WYBORACH WIĘC PO CO MI TE WPISY. KAŻDY I TAK MA SWOJE ZDANIE A JA NIE ZAWSZE MUSZĘ MIEĆ RACJĘ.

  • Niech trąbią i w BBC -reklama za darmo,dlatego uważam ,że podziękuj za to Panu Derezińskiemu.
   Ty zapewne siedzisz w zapchlonym pokoju ,bo brak znajomych i tylko klawiaturka do stukania Tobie pozostała.
   A tu taki wynik 2780 głosów mieszkańców!!!!
   Boli ,boli ,oj strasznie boli…

 28. Czy jeśli urząd burmistrza może sprawować osoba z wyrokiem za popełnienie przestępstwa to na innych stanowiskach urzędniczych też będą mogły być osoby z wyrokami?
  Czy jesli będzie nabór na wolne stanowiska urzędnicze to zostanie wykreślony punkt o niekaralności? Wszak jesteśmy równi wobec prawa i skoro osoba na najwyższym stanowisku w urzędzie miasta może mieć wyrok to dlaczego nie inni?

  Pozdrawiam 🙂

  • To jest strzał w 10 , teraz po co komu papiery o niekaralności ,d-pe sobie tym można teraz wytrzeć 🙂 jak mi ktoś zaproponuje z pracodawców proszę okazać papierek o niekaralności, powiem nie potrzeba tego bo -inni -, nie potrzebują tego

  • Nie przestępstwo tylko wykroczenie, to po pierwsze. Po drugie pracodawca może poprosić o zaświadczenie o niekaralności, bo takie jego prawo. Wymądrzanie się nic tu nie pomoże.

   • Do Mrówka

    Burmistrz popełnił przestępstwo, gdyż miał 1 promil.

    Tu cytat z innej strony:
    „Prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości jest przestępstwem gdy wartość alkoholu w organizmie :

    »»» przekracza wartość 0,25 mg/l w wydychanym powietrzu lub

    »»» przekracza wartość 0,5 promila alkoholu we krwi.”

    Jak się chce coś napisać to warto się doinformować w temacie zanim napisze się o wymądrzaniu.

    • Przestępstwo i wykroczenie odróżnia motywacja, wymiar kary – w przypadku przestępstwa kara będzie bardziej surowa, ponieważ ma ono cięższy charakter i większą szkodliwość społeczną. Za wykroczenie najczęściej egzekwuje się sankcje pieniężne.

 29. taki na temat humor z sieci:

  „Pomimo wyroku sądu, który skazał Derezińskiego za jazdę pod wpływem alkoholu, obecnie urzędujący burmistrz Trzemeszna po raz kolejny zapewnił sobie reelekcję.” (cytat dosłowny z onet.pl)
  moja polonistka załamałaby się, gdybym tak zbudowała zdanie w jakimkolwiek wypracowaniu.
  moje pytanie „who is Dereziński i co wyrok na niego wydany ma do reelekcji obecnie urzędującego burmistrza Trzemeszna???

 30. Wstyd za wyborców z Trzemzala że Krzysztof nie wygrał za jego kadencji przyjemniej coś się dzieje w trzrmzalu tyle dla Was zrobił!!! Zmienić to musicie sołtysa A nie burmistrza odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu gratuluję Krzysztof!!!

 31. Czy Wiktor tzn. Narcyz chce być zastępcą w ratuszu? Tak się nachalnie po wyborach przylizuje, że aż mdło. Jak nie był Wiktorem, tylko sobą to nie był słodkim przydupasionkiem.
  Co też to się wyprawia?

  • Szanowna Pani, czy też szanowny Panie ! Nie chce być VICE BO Z REKLAMY WYCIĄGNĘ MIESIĘCZNIE WIĘCEJ NIŻ wynosi miesięczna PENSJA Pana Jankowskiego, więc po co mi to ? Ponadto nie biorę się za coś, czemu nie podołam. Jestem za cienki Bolek i wiem , gdzie moje miejsce w szeregu, i cieszę się jak jasna cholera, że wygrał Dyziu , i że VICE BĘDZIE Darek Jankowski !!!!! Ja kocham moją reklamkę i w tej branży czuję się jak rybka w wodzie !!!!!!!!!!! Stołki urzędnicze, nie dla mnie. Nie mam takich ambicji czy aspiracji. Zostawić szlafrok pod orzechem, czy biegać w samych bokserkach potrafię, i prowadzić firmę też potrafię ,to kuźwa i tak jestem uniwersalny, jak na „Narcyza Wiktorka” – ALELUJA, ALELUJA !!!!

   • Wiktoreczek to Narcyz. Zapatrzony w siebie nagłaśnia tu nam swoje duże dochody z reklamy, zapatrzony jest w swoją odwagę(nawet w gatkach) i się chwali swą trafną samooceną.
    Nie wie tylko, że w pochwałach ku czci… stał się oślizgły i obstrukcyjny.
    Wiktoreczek nam spospoliciał ,stracił pazur , nie trzyma poziomu.
    Alleluja ,Alleluja ! I do tyłu! (nie Aleluja)

    • Co do pazura, przed chwilą sprawdzałem. Pazur jest na swoim miejscu i zapewniam cię, nie chciałbyś, żeby ci taki ząb trzonowy wyrósł oślizły gadzie.

  • Czas wielki orędowniku popierania skazanych a może coś macie wspólnego nie jestes5 z tej samej dyscypliny -machania kieliszkiem ,,odbijania butelki;? tylko nie zapomnij o drugich wyborach bo to twoja zasługa ?

 32. Wszyscy wiedzą, kto jest Wiktorem – Gigant. Jak będzie szedł ulicą , podejdź i powiedz Gigantowi w oczy , to ja tak napisałem o Tobie, a nie pisz tchórzu anonimowo.

  • ,,Wiktorek-psycholek”.Nic dodac,nic ujac.Czym starszy jestes,tym glupszy.To konsekwencie wieloletniego naduzywania wysokoprocentowych napojow.Uznania i szacunku ludzi pieniedzmi nie kupisz,wiec po co te polemiki.Nie wstyd Tobie osmieszac siebie i bliskich?Gigant,poeta,poliglota,Golota…etc.Na koniec stwierdzenie:,,Zamiast Hamleta,mozesz dostac kotleta”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here