Strona główna Sport i rekreacja Kruchowo triumfuje w Rudkach. Zadecydowały karne

Kruchowo triumfuje w Rudkach. Zadecydowały karne

2171
15

Dzisiaj przez cały dzień na boisku sportowym w miejscowości Rudki rozgrywany był trzeci turniej w ramach rozgrywek Piłki Nożnej Sołectw o Puchar Burmistrza MiG Trzemeszno. Dziesięć reprezentacji biorących udział w zawodach rywalizowało najpierw w fazie grupowej. W grupie A znalazły się Rudki, Gołąbki, Szydłowo, Ławki i Kruchowo. Natomiast do grupy B trafili piłkarze z Niewolna, Mijanowa, Wydartowa, Zielenia i Kamieńca.

Z fazy grupowej do dalszej gry awansowały ekipy Kruchowa, Szydłowa, Wydartowa i Zielenia. Dużą niespodzianką był brak w walkach o finał dzisiejszego gospodarza  – drużyny Rudek, którzy triumfowali dotychczas w dwóch pierwszych turniejach.

Wyniki grupy A:

Nr

Drużyna

Drużyna

Wynik

1.

Rudki

Gołąbki

4:0

2.

Szydłowo

Ławki

1:0

3.

Rudki

Kruchowo

0:1

4.

Szydłowo

Gołąbki

3:0

5.

Ławki

Kruchowo

0:4

6.

Rudki

Szydłowo

0:2

7.

Ławki

Gołąbki

2:2

8.

Szydłowo

Kruchowo

0:0

9.

Rudki

Ławki

3:0

10

Gołąbki

Kruchowo

1:2

Wyniki grupy B:

Nr

Drużyna

Drużyna

Wynik

11.

Niewolno

Mijanowo

1:1

12.

Wydartowo

Zieleń

1:0

13.

Kamieniec

Niewolno

0:4

14.

Wydartowo

Mijanowo

2:0

15.

Kamieniec

Zieleń

0:1

16.

Niewolno

Wydartowo

0:2

17.

Mijanowo

Zieleń

0:2

18.

Wydartowo

Kamieniec

2:0

19.

Niewolno

Zieleń

1:3

20.

Mijanowo

Kamieniec

3:2

 

W pierwszym meczu pólfinałowym, podobnie jak w poprzednim turnieju, zmierzyli się zawodnicy z Zielenia i Kruchowa i tak jak 9 czerwca na orliku, tak i dzisiaj mecz rozstrzygnął się na korzyść Kruchowa po wygranej serii rzutów karnych. W drugim półfinale Wydartowo grało z Szydłowem i to ci pierwsi po trafieniu Jana Albinowskiego byli o krok od meczu finałowego. O dużym szczęściu mogą tu mówić reprezentanci Szydłowa, którzy w ostatnich sekundach spotkania strzałem Kacpra Wleklińskiego doprowadzili do remisu i rzutów karnych. Szansy jednak nie wykorzystali i to Wydartowo wyszło z tej próby zwycięsko.

Spotkanie o trzecią lokatę pewnie wygrała ekipa Szydłowa pokonując przeciwnika 2:0, a na listę strzelców wpisał się Dawid Wlekliński i Michał Świątnicki. Mecz finałowy był bardzo zacięty i momentami obu stronom udzielały się nerwy ale regulaminowy czas gry nie przyniósł rozstrzygnięcia.  Pojedynek rzutów karnych wygrała tym razem drużyna Kruchowa. Do bramki wrócił grający w polu Błażej Borucki, to on zachował zimną krew i przyczynił się do zainkasowania kompletu punktów w turnieju.

KLASYFIKACJA GENERALNA:

 1. Kruchowo – 51 pkt.
 2. Rudki – 50 pkt.
 3. Niewolno – 35 pkt.
 4. Zieleń – 33 pkt.
 5. Wydartowo – 31 pkt.,
 6.  Szydłowo – 28 pkt.
 7. Kamieniec – 19 pkt.
 8. Gołąbki – 12 pkt.
 9. Mijanowo – 10 pkt.
 10. Ławki – 8 pkt.

 

IMG_6441 IMG_6450 IMG_6452 IMG_5109 IMG_5111 IMG_5113 IMG_5119 IMG_5127

15 KOMENTARZE

 1. Dzisiaj nasi chłopcy z Rudek byli trochę bez formy,ale w następnym turnieju napewno dadzą z siebie wszystko i udowodnią co nie którym,że potrafią wygrywać i pozostaną liderami.Także przeciwnicy-bójcie się!

 2. Gołąbki w przyszłym turnieju postarają się w końcu osiągnąć jakiś sukces. Liczą w końcu na zwycięstwo choć w jednym meczu. Było widać że są mocne choćby w ostatnim meczu z Kruchowem które przegrało tylko 1-2. 🙂

 3. Nie wiem,może się mylę,ale wydaje mi się,że sędzia był przeciwko drużynie z Rudek.Gdy był policjantem to nie przepadał za nami to może teraz odbija. się to w sędziowaniu.Trochę nie ładnie Panie Sędzio!

  • Akurat Pan Jacek bardzo sprawiedliwie sędziuje, i całą niedziele spedził na boisku SAM. Może nie przepadał za Rudkami jako Policjant ale chłopacy nie mają nic przeciwko jak sędziuje, w każdym meczu pomiedzy sędzią a graczami zawsze jest jakieś śpięcie.

  • Natusia123, zapraszamy na bramke-pokazesz wtedy wszystkim jak sie broni. a druzyna z golabek jeszcze zaprezentuje swoje ukryte talenty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj