Strona główna Na sygnale Kradną w biały dzień

Kradną w biały dzień

1815
16

Niemałą zuchwałością wykazał się złodziej, który wczoraj włamał się do kiosku przy placu Kilińskiego w Trzemesznie. Wykorzystując chwilową nieobecność sprzedawczyni wypchnął szybę w okienku podawczym i skradł z kasy pieniądze w kwocie około 500 złotych.

O zuchwałości sprawcy świadczy fakt, że do kradzieży doszło o godzinie 14:00 w samym centrum miasta, a nieobecność ekspedientki była bardzo krótka.

Poszkodowanym przestępstwem jest spółka „Ruch” SA w Warszawie. Dochodzenie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Trzemesznie.

16 KOMENTARZE

  1. smutne to bo nikomu źle nie życzę, ale może to sprawi że pani sprzedawczyni będzie siedziała w kiosku bo bardzo często jej po prostu niema

  2. Dziwię się poco ten kiosk jeszcze istnieje jak tam niema gazet chcąc kupić kolorowa tygodniowkę to tam niema a w sklepach jest gazet pod dostatkiem zlikwidowac to dziadostwo bo tylko straszy….

  3. Przachodziłem akurat na pasach widziałem to zajęcie ale po co się wtrącać jak później krzywdy mogą wyrządzić. Młody szczupły ubrany na ciemno miał czapkę skas mi trochę znany zabrał coś i przeszedł na pasach na drugą stronę jak gdyby nigdy nic. Jest kamera i monitoring to może uda policji się złodzieja namierzyć. A pani jakby była madra nie zostawialaby gotówki ale cóż pierdoly ważniejsze!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here