Strona główna Na sygnale Konopie indyjskie w Niewolnie

Konopie indyjskie w Niewolnie

9945
22

Funkcjonariusze Wielkopolskiego Urzędu Celno – Skarbowego ujawnili wczoraj, na terenie jednej z posesji w Niewolnie, cztery donice z krzewami konopi indyjskich o wysokości około jednego metra każda.

Celnicy, którzy swoje czynności wykonywali do innej sprawy,  powiadomili o tym fakcie trzemeszeńskich policjantów. Jak informuje Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, przybyli na miejsce stróże prawa zabezpieczyli rośliny.

Zatrzymano też 55 letniego mężczyznę. Przesłuchany w charakterze podejrzanego przyznał się do uprawy konopi. Po przesłuchaniu został zwolniony.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za taki czyn do 3 lat więzienia.

Małgorzata Spychała-Szuszczyńska – rzecznik prasowy Urzędu Celno – Skarbowego potwierdziła ten fakt. Nie podała powodu wizyty funkcjonariuszy celnych. Poinformowała tylko, że wykonywali oni czynności procesowe na zlecenie prokuratury.

Zdjęcie – KPP Gniezno

22 KOMENTARZE

  1. Za takie coś iść siedzieć to jak wdepnąć w gówno. Polska to zacofanie Państwo. Zalegalizować i nikt nie będzie na tym robił interesu, A państwu o to chodzi aby zabrać innym i sprzedać dalej. Po to są te zakazy, w końcu mają darmowe prochy i zioło za darmoche.

  2. Nie podniecajcie się ludziska . Za jazdę pod wpływem alkoholu jedną z kar jest również kara pozbawienia wolności . Co z tego wynika ? WIELKIE G……. czego dowodem jest eksponowanie ,,bohaterskiego,, czynu przez sprawcę popełnionego przestępstwa !

  3. Niech się wezmą za prawdziwych złodziei co okradają państwo a nie amatorów chmurki. Tam są konkretne pieniądze bezkarni przestępcy.

  4. Gdy ksiądz jest pedofilem i molestuje dzieci, wtedy nie idzie do więzienia tylko na inną parafię. A tutaj 3 latka… hahaha

  5. Naćpią się tych narkotyków, a pozniej strach wyjść wieczorem do miasta bo chodzą otumanieni, dzicy, a w uliczkach to widzialem strzykawki

    • Ale to chyba nie od marychy, co ? Jakoś nie słychać, by ktoś umarł lub źle się poczuł od zioła, wręcz przeciwnie – na wiele schorzeń jest to lekarstwo – w krajach rozwiniętych oczywiście, nie w tym ciemnogrodzie tutaj ;/ Najlepiej złapać płotkę co hoduje dla siebie 3 krzaczki a do prawdziwych handlarzy nawet nie podejdą bo się boją ;/ Brawa dla policjantów – medal im się należy za złapanie groźnego przestępcy …

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj