Strona główna Kultura Konkurs recytatorski w Domu Kultury

Konkurs recytatorski w Domu Kultury

864
5

Trzemeszeński Dom Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych do udziału w kolejnym konkursie recytatorskim „Życie słowem pisane”. Tegoroczna edycja odbędzie się 20 listopada (piątek) o godzinie 10:00 w DK.

Uczestnicy konkursu mogą zaprezentować dowolny repertuar. Może to być cały wiersz, jego fragment, monolog literacki lub collage tekstów w dowolnej formie prezentacji (teatr jednego wiersza, łącznie z dźwiękiem i rekwizytami).

Organizatorzy informują, że czas występu nie może przekroczyć 10 minut. Jury oceniać będzie dykcję, interpretację, emisję głosu oraz ogólny wyraz artystyczny. Osoby zainteresowane udziałem muszą przekazać pracownikom Domu Kultury karty zgłoszeniowe (dostępne do pobrania |TUTAJ|) najpóźniej do 13 listopada. Należy dołączyć do nich tekst wykonywanego utworu.

Trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii zostaną nagrodzone.

zycie-słowem2

5 KOMENTARZE

  1. Świetna sprawa. Brawa dla TDK. Popieram ze wszech miar tego typu inicjatywy. Fajnie by bylo, gdyby ktoś z włodarzy pomyślał o budowie małej sceny na wolnym powietrzu. Tego typu imprezy można by było organizować częściej w okresie letnim. Z wyrazami uznania Łukasz.

  2. Szkoła to kultura i dlatego w tym temacie poruszę temat opisany w Przemianach. oto w tej gazecie Beata Krzyśka pyta się czy w szkołach pojawią się czerwone skrzyneczki do których rodzice będą mogli wrzucać opinie na temat pracy nauczycieli. a oto wnioskowała radna z Gniezna i powiedziała że chwasty trzeba wyrywać z każdego, środowiska i że dyrektor nie ma narzędzi do sprawdzania pracy nauczyciela. Jako rodzic bym chciał mieć taką skrzyneczkę w pewnej Trzemeszeńskiej szkole. Dyrekcja najpierw by nie wierzyła a jak by sprawdziła toby się wzięła za pewną osobę co przynosi wstyd tej szkole.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj