Strona główna Kultura Konkurs jęz. angielskiego w ZSOiZ

Konkurs jęz. angielskiego w ZSOiZ

1848
1

W ubiegłym tygodniu w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie odbył się II Rejonowy Turniej Języka Angielskiego. W zmaganiach językowych wzięło udział prawie 60 uczniów z 5 szkół.

Byli to przedstawiciele I LO w Gnieźnie, II LO w Gnieźnie, I LO w Wągrowcu, Zespołu Szkół CKR w Bielicach oraz Powiatowego Zespołu Szkół w Bielicach. Nie zabrakło oczywiście gospodarzy.

Pierwsze miejsce zajął przedstawiciel trzemeszeńskiej szkoły – Stanisław Mrowiński. Drugie wywalczył Jacob Pieniek z II LO w Gnieźnie, a trzecie Beata Popek z I LO w Gnieźnie.

W trakcie oczekiwania na wyniki odbył się interaktywny konkurs wiedzy o krajach angielskiego obszaru językowego. Z tymi tematami najlepiej poradzili sobie uczniowie ZSOiZ – Stanisław Mrowiński i Jakub Tonak.

Organizatorkami konkursu były nauczycielki trzemeszeńskiego zespołu szkół – Beata Szymańska i Tatevik Petrosyan-Chudzińska.

Nagrody dla zwycięzców oraz upominki dla wszystkich uczestników ufundowali burmistrz Trzemeszna Krzysztof Dereziński i wydawnictwo Pearson.

1 KOMENTARZ

  1. Pewnie czaskoski uczył, bo on taki obeznany w tych językach obcych i wychwalany przez tveny, a najlepiej to przyswoił jezyk niemiecki .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj