Strona główna Różne Komendant trzemeszeńskiej policji przechodzi na emeryturę

Komendant trzemeszeńskiej policji przechodzi na emeryturę

4821
5

Dzisiaj w Komendzie Powiatowej Policji w Gnieźnie pożegnano odchodzącego na emeryturę aspiranta sztabowego Krzysztofa Kaczmarka – komendanta Komisariatu Policji w Trzemesznie. Jak nam powiedziała Anna Osińska z KPP w Gnieźnie, policjant przechodzi na emeryturę po 30 latach służby.

K. Kaczmarek pracę w policji rozpoczął w 1991 r. jako policjant Oddziałów Prewencji w Poznaniu. Następnie pracował w KPP w Gnieźnie, przez dłuższy czas w wydziale ruchu drogowego. Trzemeszeńską jednostką kierował od 2017 r.

Uroczystość pożegnania odbyła się w nielicznym gronie z uwagi na panującą pandemię.

Komendant Powiatowy Policji insp. Przemysław Kozanecki podziękował Panu Komendantowi za dotychczasową współpracę, zaangażowanie i rzetelność podczas wykonywania obowiązków służbowych. Prawdopodobnie już w najbliższych dniach poznamy nazwisko nowego szefa trzemeszeńskich stróżów prawa –  poinformowała A. Osińska.

5 KOMENTARZE

  1. Ja pierdziele, następny rezygnuje. Komandanci do bani, czy podwładni tacy zdolni? W sumie po tym ostatnim pistolecie…………..

  2. Czy znaleziono już broń z amunicją , bo to straszne,jeżeli policjant nie wie gdzie jest, jeżeli wpadnie w niepowołane ręce to jak my mieszkańcy możemy czuć się bezpiecznie.Czy redaktor coś wie na ten temat ?prosimy napisać

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj