Strona główna Na sygnale Kolizja wywrotki z Volkswagenem

Kolizja wywrotki z Volkswagenem

6632
22

Dzisiaj, około godziny 8:30, trzemeszeńscy strażacy i policjanci zostali wezwani na ulicę Sportową. Jak wynikało ze zgłoszenia, na zaparkowanego busa przewrócił się samochód ciężarowy.

Okazało się, że w wywrotce marki Iveco doszło do awarii – podniosła się skrzynia ładunkowa i uderzyła w zaparkowanego Volkswagena Transportera.

Na pojazd i ulicę wysypał się żwir. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Strażacy uprzątnęli jezdnię oraz zabezpieczyli miejsce. Dalsze czynności porządkowe będzie już musiał wykonać sprawca zdarzenia.

Kierujący Iveco został ukarany mandatem karnym w wysokości 300 zł – poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie.

22 KOMENTARZE

 1. Prywaciarze żeby nagłabać wysyłają niesprawne auta co sie na szrot nadają. Do jakiej tragedii musi dojść żeby ludzie sie opamiętali w tej pogoni za pieniedzmi?

  • Tak był prawidłowo zaparkowany 🙂
   Mieszkam na tym osiedlu i wiem od służb, że na trawniku można parkować
   Całe szczęście, że nie było tam aut osobowych mieszkańców ani nikt nie przejeżdżał…..
   Masakra

 2. Samochód ma prawo się popsuć tak jak wszystko. Ogólnie znam właściciela tego Iveco i wiem że sobą o to, aby sprzęt który wyjeżdża był sprawny technicznie.

  • Popsuć?
   Kierowca sam się przyznał, że zagadal się z pasażerem i nie widziała co się dzieje
   +nie zabezpieczyli pojazdu
   To żadna usterka
   Błąd ludzki
   WIELKI BŁĄD

 3. Czy to nie był czasem pojazd który przewoził odpady na głośną rekultywację składowiska w Świetym?, co w tej sprawie wyjaśniono, radni i Pan Nitka jakie są efekty Waszej interwencji.Co by się stało gdyby w tym miejscu był samochód osobowy i w nim człowiek ?Ruch pojazdów na tej ulicy ciężarowych jest ogromny, przekraczanie predkości to jest na porządku dziennym ,chyba cała Polska zwozi odpady, to tylko u nas tak moze być

 4. Najpierw pomysl a później pisz jak by nie ci prywaciarza to bys nie miał skad brac żwir na budowe ale tak sobie mysle ze ty nawet budy do psa w zyciu nie wybudowales .

 5. Dlaczego tablice Iveco są zamazane, a na vw nazwa firmy i tablice są czytelne? To informacja o kolizji, czy artykuł sponsorowany?

 6. Szanowni Państwo Trzemesznianie.
  W trakcie czytania tego artykułu stwierdziłem, że nic nie rozumiem z działania naszych radnych.
  Jak to jest możliwe, że na ulicy na której obowiązuje zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej ponad 10 ton, o czym informuje znak B-18, znalazł się samochód ciężarowy o ciężarze przekraczającym o którym mówi zakaz.
  A my mieszkańcy Trzemeszna w tym szczególnie mieszkańcy ul. Sportowej alarmujemy o stanie naszych ulic i chodników.
  Słucham i czytam ciągle o problemach z firmą Remondis, jeżeli nasze władze nie potrafią załatwić tak prostego problemu to jakim cudem mogą cokolwiek wymóc na tej firmie, dla mnie to prawdziwy horror.
  Osoby, które obecnie są radnymi powinny według mnie w końcu wziąć się porządnie do roboty i przekroczyć próg niemożności.
  Nie dopuszczalne jest według mnie pozwalanie na poniżanie przez przedstawiciela jakiejkolwiek firmy pracującej na terenie naszej gminy, tak jak to uczynił na spotkaniu Rady Miasta Trzemeszna przedstawiciel Remondis
  -u.
  Reakcja przewodniczącego Rady Miasta i Burmistrza powinna być natychmiastowa i bardzo radykalna, jesteście naszymi przedstawicielami a nie pracownikami podwładnymi tej firmy.
  Nie będą nas szanować jeżeli nie będziemy sami się szanować.

 7. A tak na zakończenie, wystarczy wymusić przestrzeganie przepisów prawa o ruchu drogowym i nie będzie problemów z wożeniem odpadów i materiałów na tak zwaną rekultywację, a jak trzeba to nawet postawić nowy znak zakazu wjazdu pojazdów o ciężarze powyżej 3,5 tony na ul. Sportowej.
  Ludzie przecież to takie proste a potem zaprosić do rozmów REMONDIS i zobaczymy czy wtedy też będą tacy pewni swojego.

 8. Interesujące jest to że zapewne obu uczestnikom zabrano dowody bo oba są niesprawne
  A sprawca jeszcze parę razy jeździł ta ulica
  Układy? Czy kierowca się nie boi???

 9. Moim zdaniem temat musi być załatwiony w opisany przeze mnie sposób, inaczej cały powiat dalej będzie z nas się śmiał. Trzemeszno natomiast zostanie kupą pyłów , odpadów i cieknącego wszędzie lepiszcza po działalności firm.
  Należy stworzyć u nas proekologiczną koalicję, która będzie działać dla wspólnego dobra a nie tylko biadolić.
  Czego sobie i nam życzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj