Strona główna Na sygnale Kolizja w Lulkowie

Kolizja w Lulkowie

4331
11

Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło dzisiaj, przed godziną 14, na drodze krajowej nr 15 przy „Moto-Barze” w Lulkowie.

Kierujący Audi A6 najechał na tył Citroena C4. Na miejsce zadysponowano strażaków z Trzemeszna i Gniezna oraz policję.

W wyniku kolizji nikt nie odniósł obrażeń. Służby zabezpieczyły miejsce zdarzenia oraz zneutralizowały wycieki płynów eksploatacyjnych.

W czasie prowadzonych działań ruch odbywał się wahadłowo.

11 KOMENTARZE

  1. Niepodał redaktor informacji czy policja ustaliła powody dla których kierowcy i/lub pasażerowie opuścili miejsce zamieszkania pomimo obowiązującego zakazu. Czy jechali na lub z zakupów czy do lub z pracy. Bo w obecnym czasie są to istotne informacje. A jeżeli złamali zakaz to należy im się mandat.

    • P….j się w łepek baranie i siedź w bunkrze, przejechać bez powodu się można, to to samo co spacer, a nawet lepsze bo jesteś zamknięty w aucie, nie masz kontaktu ze światem.

  2. Jeżdżę tą drogą codziennie do pracy. Od czasu wprowadzenia obostrzeń ruch jest znikomy a wypadki nadal się zdarzają. Wystarczy zachować bezpieczny odstęp. Kierowca Audi pewnie jechał za szybko, bez refleksji i wyobraźni. Ludzie proszę Was, noga z gazu. Ile daje takie zapierniczanie? To jest całkowicie bez sensu, jadąc równo ze wszystkimi utrzymujemy płynność ruchu i jedzie się elegancko. Dwie minuty szybciej będziesz na miejscu? Wyprzedzając w sznurze samochodów po każdym wyprzedzeniu trzeba przychamować i w taki sposób spowalnia się tych z tyłu. nauczmy się jeździć zgodnie z przepisami a wszyscy na tym zyskamy, zarówno Pan/Pani z Audi jak i kierowca Citroena.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here