Strona główna Na sygnale Kolizja w Bystrzycy

Kolizja w Bystrzycy

5254
11

Dzisiaj, krótko po godzinie 13, na drodze krajowej nr 15 w Bystrzycy doszło do kolizji. Kierujący samochodem osobowym marki toyota wjechał do przydrożnego rowu.

Mężczyzna na łuku drogi stracił – z nieznanych jak dotąd przyczyn – panowanie nad pojazdem. Szczęśliwie nie odniósł obrażeń.

Działania na miejscu zdarzenia prowadzili strażacy z OSP w Trzemesznie oraz policjanci.

Ruch na DK nr 15 odbywał się wahadłowo.

11 KOMENTARZE

    • Ale fabrycznie szyby boczne są już około 20-25% przyciemnione, także pole do popisu jest minimalne. Chyba, że jest to stary maluch to tam były szyby przezroczyste chyba i można by sobie folie 30% machnąć na legalu 😁.

    • Mylisz się. Kiedyś szybę czołową można było przyciemnić do 75% przepuszczalności światła jedynie homologowaną folią. Obecne przepisy pozwalają przyciemnić szyby czołową i przednie do 70% przepuszczalności. Tak jak już zostało wspomniane seryjne szyby są już przyciemnione o 20-25% więc praktycznie nie stosuje się już na nie żadnych folii. W tym przypadku szyby są ewidentnie za ciemne. Tylne możesz sobie nawet czarną olejną pociągnąć jak chcesz, tego przepisy nie regulują.

 1. tam na tym łuku jest ograniczenie i malo kto tego przestrzega ze nie mozna sie wlaczyc czasami do DK 15 jadac z bystrzycy, a dac mu mandat za niedostosowanie predkosci do warunkow to nastepnym razem pojedzie 40 km/h

  • Ale na Mogileńskiej gościa z białą laską przepuścił. Odrobinę na czasie stracił więc ją nadrabiał. Najważniejsze, że to tlyko rów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj