Kolizja renault na DK15

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dzisiaj, około godziny 22:20, na drodze krajowej nr 15 w Wymysłowie (na granicy gmin) doszło do kolizji. Z nieznanych jak dotąd przyczyn, kierujący samochodem marki renault zjechał z jezdni, a następnie uderzył w przydrożne drzewo. 

W wyniku zdarzenia auto przewróciło się na bok. Na miejsce zadysponowano straż pożarną z Trzemeszna i Gniezna oraz policję.

Okazało się, że pojazdem podróżował tylko kierowca. Nie odniósł on żadnych obrażeń.

W czasie akcji służb ruch na DK nr 15 odbywał się wahadłowo.

20 Komentarze do Kolizja renault na DK15

ogloszenia
 1. Adyswaja napisał(a):

  Tam od torów do lulkowa powinni zrobić tablice ostrzegawcze albo czarny punkt ile tam osób zginęło juz 2 razy w tyg jest wypadek ktoś powinnien się zainteresować tym,ludzie bez wyobraźni tam jeżdżą od Gniezna zapierd…a nie wiedzą że są tory wpychają spychają się na 3 a potem efekt jest wypadek z tego co pamiętam to tam zginęło juz z 15 osób a np przed poznaniem jest czarny punkt 3 zabitych i 12 rannych np to w tym odcinku statystyki są razy 3

  • lino napisał(a):

   Skąd masz takie statystyki? Mi ciężko sobie przypomnieć czy na tym odcinku był w ogóle jakiś śmiertelny wypadek. A u Ciebie aż 15 osób zginęło.

   • Adyswaja napisał(a):

    Bo.mieszkam w pobliżu od 39 lat trochę zginęło tam osób już a wypadków miesięcznie jest 3 4

    • Adyswaja napisał(a):

     15 tak strzeliłem ale sam czarny punkt powinnien być przez same kolizję nie ma tyg żeby nie było kolizji

     • lino napisał(a):

      Zdajesz sobie sprawę że takiego czegoś jak czarny punkt nie stawia się już od kilkunastu lat? Po drugie ludzi akurat na tym odcinku wcale dużo nie zginęło – mam duży problem sobie przypomnieć jakikolwiek śmiertelny wypadek między przejazdem a Lulkowem, podczas gdy na dalszych odcinkach przypominam sobie bez problemu. Zwiększona ilość kolizji i wypadków zaczęła się tam od niedawna – nie wiem czy powodem są panie, czy zwiększony ruch czy może co innego, ale z liczbami nadal przesadzasz.

 2. Obudzony napisał(a):

  Jak zwykle przy prawie zerowym ruchu kołowym i pieszym mknie załoga ,,straszaków,, z włączonymi sygnałami dźwiękowymi nie zwracając uwagi na porę nocną . Mają w du…e tych którzy śpią a zwłaszcza maluchów , ludzi chorych itp . Gadanie , że auto jest w akcji nie jest żadnym tłumaczeniem , jest sprzeczne z wymogami chociażby ochrony środowiska i obowiązującej ciszy nocnej . Sygnały świetlne porą nocna są wystarczającym sygnałem informującym uczestników ruchu o jadącym wozie uprzywilejowanym . Jakoś radiowóz policyjny potrafi przemknąć
  przez miasto bez włączonej syreny . Ale Panowie ,,straszacy,,
  nie . Niech jeszcze jeden z nich wejdzie na auto i macha chorągiewką krzyczy przez tubę TO MY , TO MY , TO MY …. .
  Jeszcze jedna uwaga . Wóz uprzywilejowany i jego kierowca nie jest panem na drodze . Wątpiących odsyłam do kodeksu drogowego .

 3. J-23 napisał(a):

  Tak to jest jak się jedzie bez wyobrażni i czuje panem na drodze.

 4. do obchodzonego napisał(a):

  coś takiego jak cisza nocna nie istnieje. ciekawe jak ty byś leżał w rowie czy przeszkadzały by ci sygnały dzwiekowe

 5. Do obudzonego napisał(a):

  Ja mieszkam 200m od straży i mi i moim dzieciom hałas nie przeszkadza często go nawet nie słyszę może czas okna wymienić i będzie dobrze albo nie szukać sensacji gdzie jej nie ma i wtedy sen będzie lepszy. Pojazd uprzywilejowany to taki ktory słychać i widać odsyłam do przepisów a nie do własnego widzi mi się.

 6. PoliceMajster napisał(a):

  ale rybke z tylu mial naklejoną to nie taki zly ten kierowca !

 7. Piotr napisał(a):

  Może warto rozważyć ustawienie w tym miejscu czarnego punktu, albo chociażby znaku “wypadki”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado