Strona główna Na sygnale Kolizja przy stacji „Lotos”

Kolizja przy stacji „Lotos”

4943
12

Dwa samochody osobowe – volkswagen i kia – zderzyły się dzisiejszego poranka na skrzyżowaniu ul. Gnieźnieńskiej z Foluską w Trzemesznie.

Na miejsce wezwano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, policję oraz pogotowie ratunkowe.

Ratownicy medyczni przebadali uczestników zdarzenia. Nikt nie wymagał hospitalizacji.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, kierujący volkswagenem, wyjeżdżając z ulicy Foluskiej, wymusił pierwszeństwo przejazdu kierującemu kią, jadącemu DK nr 15 od Torunia w kierunku Gniezna. Sprawca mógł być oślepiony przez słońce.

Szczegółowe okoliczności wyjaśniają policjanci gnieźnieńskiej „drogówki”.

12 KOMENTARZE

 1. Często są tam wypadki tego typu. A z innej beczki tyle już było mówione na temat tamtego przejścia dla pieszych że jest nie oświetlone i po zmroku strach tan przechidzić DK 15. Urzędnicy mają to gdzieś, czy naprawdę mysi dojść do tragedi żeby do ich zakutych łbów doszło że jest tam niebezpiecznie ???!!! Zapraszam po zmroku !

 2. Ciekawe co się i ile razy musi się wydarzyć aby odpowiednie służby zainteresowały się tym skrzyżowaniem.Przejazd na tym skrzyżowaniu to masakra.Wystarczy policzyć ilość wypadków i kolizji.

 3. Często przechodzą przez pasy w tamtej okolicy. Powiem, ze nie jest tam ciekawie. Np. Jak z jednej strony zatrzyma się auto to z drugiej nie i trzeba jeszcze czekać. A do pracy trzeba zdążyć na czas. Niektórzy wymuszają pierwszeństwo jak wyjeżdżają od strony ul. Foluskiej jak i od strony hotelu Pietrak. Rondo by mógł tam zrobic

  • Droga Pati. Wystarczy wyjść do pracy 5min wcześniej i wtedy na pewno na pasach zdążysz bezpiecznie przejść. Nawet poczekasz na moment gdy z żadnej strony auto nie jedzie. Ale to trzeba wymagać najpierw od siebie, bo za chwilę bedą tam piesi kładki nad drogą żądali. Też jestem pieszym, żeby nie było niedomówień.

   • Jak nie orientujesz się co tam się dzieje i ile juz było wypadków to lepiej się nie wypowiadaj..A inni którzy często muszą tam przechodzić albo jeszcze gorzej przejeżdżać ta droga będą bardzo wdzięczni.
    Bez urazy pozdrawiam.

 4. Wystarczy ostrożnie jechać i nie ma kłopotu tam jest ograniczenie, jestem ciekawy ile ta Kia miała na liczniku?
  Często tamtędy jeżdżę i trzeba być głupek abyvtam wypadek spowodować. Hdyby tam stala policja 365dni w roku to gwarantuje wam ze nie bylo by w tym miejscu ani jednego wypadku bo kazdy by wiedzial ze trzeba sie odnosić do znakow, A tak to mają to w D…. i każdy jexie jak chce. Niektórzy kierowcy są za pewni siebie i tyle w temacie. Karać j…ć nie wyróżniać!!!

  • Nawet jak jechał za szybko to i tak winę ma ten co wymusił. A policja to nawet nie ma się gdzie tam ustawić, za mało krzaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj