Strona główna Na sygnale Kolizja przy „Qrnik-u”

Kolizja przy „Qrnik-u”

4892
9

Dzisiejszej nocy – krótko po godzinie 2 – na drodze krajowej nr 15 (przy restauracji Qrnik w Trzemesznie) doszło do kolizji.

Samochód osobowy marki volkswagen golf zjechał na wysepkę uszkadzając znaki drogowe, a następnie uderzył w barierkę, oddzielającą jezdnię od chodnika.

Na miejsce skierowano strażaków z Trzemeszna i Gniezna, pogotowie ratunkowe oraz policję.

Pojazdem podróżował tylko kierujący, który nie odniósł obrażeń. Został przebadany na miejscu przez ratowników medycznych.

Jak się jednak okazało, 20-letni mieszkaniec gminy Czerwonak prowadził auto po spożyciu alkoholu. Badanie alkomatem dało wynik 0,48 promila.

Mężczyzna za wykroczenia odpowie teraz przed sądem.

9 KOMENTARZE

  1. Ty jesteś idiota pijanym powinni konfiskować pojazdy i jeszcze wysokie kary,a co byś pisał jak by tobie ten głupi łeb roz….ł.

    • Ukaranie jest jaknajbardziej słuszne.
      A jeżeli ktoś zabije kogoś siekierą to powinni mu zabierać siekierę? A jeśli ktoś zabije kogoś nożem to powinni mu zabierać noże i zasądzić sądowy zakaz zbliżania się do noży. A jeżeli ktoś kogoś zgwałci to co powinni mu zabierać?

  2. Moim zdaniem jak w innych krajach piwo jest dozwolone tylko PiS szuka kasy i robi wszystko żeby dać emerytom 14 a może 15 no i sobie Rydzykowi itd.a my musimy zapierda..c na nich

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj