Strona główna Na sygnale Kolizja przy parku

Kolizja przy parku

5493
9

Dzisiaj, około godziny 12:30, na ulicy Orchowskiej w Trzemesznie doszło do kolizji. Jak nieoficjalnie wiadomo, kierująca volkswagenem golfem – wyjeżdżając od strony Miat – nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu renault scenic, jadącemu od strony miasta.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, ratownicy medyczni oraz strażacy. Załoga pogotowia przebadała jednego z uczestników. Okazało się, że nie wymagał hospitalizacji.

Uszkodzeniu uległy oba pojazdy. Na skutek kolizji powstała plama oleju, którą zneutralizowali strażacy. Sprawczyni została ukarana mandatem.

9 KOMENTARZE

  1. Gmina Witkowo w tym miejscu zrobiłaby rondo, tylko w Trzemesznie dziadostwo. Inny temat. Drogi w mieście popękane i najwięcej dziur jest na drodze prowadzącej do oczyszczalni ścieków. Ciężkie szambiarki rozjeżdżają uliczki. Czy Ta firma zapłaci za remont ulic?

    • Niestety droga jest tam w bardzo kiepskim stanie.
      Na dodatek szambiarze A w szczególności pan z „wąsem” z volvo nie reaguje na znak „STOP”. A jakie ma pretensje jak sie zwróci uwagę. Niestety kolejną sprawą jest uczęszczania tam dzieci ze szkoly – pomimo oficjalnego nakazu ze strony szkoly chodzenia inna trasa. Kiedys ten „wasacz” kogos rozjedzie….😱

  2. Widoczność znaków od strony Miat i drogi od strony Orchowa w tym miejscu jest pod wszelką krytyką. Ale wszyscy mają to gdzieś a wystarczy wyciąć parę drzew i krzewów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here