Kolizja na Toruńskiej

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Zasłabnięcie było najprawdopodobniej przyczyną kolizji drogowej, do której doszło dziś – około godziny 16:15 – na ulicy Toruńskiej w Trzemesznie.

Starszy mężczyzna podróżujący samochodem marki peugeot, jadąc w kierunku pl. św. Wojciecha, odbił w prawo i uderzył w zaparkowanego opla.

Na miejsce wezwano policję, strażaków z Trzemeszna oraz ratowników medycznych. Zespół karetki podjął decyzję o przetransportowaniu kierowcy do szpitala na specjalistyczne badania.

Oprócz niego nikt więcej nie uczestniczył w zdarzeniu.

11 Komentarze do Kolizja na Toruńskiej

ogloszenia
 1. magik napisał(a):

  Szkoda starszego pana a samochodów mniej.

 2. Noeo napisał(a):

  Czy wy w tym Trzemesznie nie potraficie jeździć samochodem??? Kto wam daje prawo jazdy???

 3. Anonim napisał(a):

  Facet ZASŁABŁ .

 4. Szpan napisał(a):

  70% kierowców z terenu miasta i gminy nie powinno nigdy wsiadać za kierownicę samochodów . Niektórym w głowach się poprzewracało . Są nawet tacy co w niedzielę do kościoła podjeżdżają pod niego z ul.Jana i ul.Mickiewicza . Takich kościelnych szpanerów są dziesiątki a może i więcej .
  Są i tacy , którzy najchętniej samochodem wjechaliby do sklepu między regały i pod ladę . Jak już nie uda się wjechać do sklepu czy gdziekolwiek indziej pozostaje trzymanie kluczyków w dłoni . Nałożenie ich na palec i ostentacyjnie obracanie nim aby wszyscy wokół widzieli , że jegomość podjechał autkiem pod sklep . To nic , że z pod samochodu leje się olej . Ważne , że
  jegomość ma samochodzik .

  • taksowkarz z kYlYnskiego napisał(a):

   jak szanowny pn nie dysponuje pojazdem to służę podwiezieniem i i nwet dam panu paragon i moze pan macnac nim w sklepie ze taryfa pan zajechal a to wiecej warte niz kluczyk !

  • widziałem napisał(a):

   Masz rację. Kompleksy wychodzą typowego “polactwa”. Przykre, ale prawdziwe. Widziałem ludzi z bloku za Biedronką, jak robili zakupy w tym sklepie, zapakowali się do auta i pojechali pod blok. Młodzi, sprawni. Inni na autobus przyjeżdżają z bliskiego sąsiedztwa, stają na cały dzień koło marketu, nawet koło przedszkola. A ty szukaj miejsca parkingowego.

 5. Do szpan napisał(a):

  A spod jakiej ulicy mozna podjechac do kosciola,jak nie jana czy mickiewicza?

 6. Anonim napisał(a):

  Te auto, skup aut. Ktoś to usunie?

 7. Mieszkaniec napisał(a):

  Szanowny panie Peno, dziękujemy za monitoring w okolicy siłowni,jednak raczej częściowo spełnia on swoje zadanie.Np dzisiejszej nocy, kilkukrotnie zakłucano spokój,demonstracyjnie pod samą kamerą.Włączano głośną muzykę z dużej kolumny.Ta samą grupa wędrowała po okolicy między innymi tłukąc butelki.Czy monitoring w tym miejscu jest tylko prewencyjny?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado