Strona główna Na sygnale Kolizja na Toruńskiej

Kolizja na Toruńskiej

5414
17

Dzisiaj, przed godziną 15, na ulicy Toruńskiej w Trzemesznie doszło do zderzenia dwóch samochodów – toyoty i volkswagena.

Jak udało nam się ustalić, 27-letnia kierująca toyotą próbowała ominąć mężczyzn, wykonujących prace drogowe. Uderzyła wtedy czołowo w volkswagena, kierowanego przez 30-letniego obywatela Ukrainy.

Na miejsca wezwano dwa radiowozy policji oraz załogę pogotowia ratunkowego. Ratownicy medyczni podjęli decyzję o transporcie 27-latki do szpitala, celem wykonania badań.

W trakcie działań służb ruch odbywał się wahadłowo. Jak się okazało, kierujący volkswagenem nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.

17 KOMENTARZE

    • 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  1. To była tylko kwestia czasu, aby podczas robót w tym miejscu doszło do wypadku/ kolizji. Czy nie można było zastosować ruchu wahadłowego od początku robót drogowych??
    Usprawniłoby to ruch i zdecydowanie poprawiło bezpieczeństwo kierujących i robotników.

  2. Co nie zmienia faktu że to była wina kobiety, a takze pracownika budowy. A wystarczyło się zatrzymać i upewnić się czy może wykonać manewr omijania przeszkody. Tak to jest jak się człowiek spieszy. Zabrać prawko na pół roku i się nauczy omijać przeszkody a co najważniejsze dostosować prędkość do otoczenia. To takie proste ale nie dla wszystkich. A Ukrainiec powinien zostać wydalony z Polski za to że łamie polskie prawo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj