Strona główna Na sygnale Kolizja na skrzyżowaniu w Rudkach

Kolizja na skrzyżowaniu w Rudkach

5506
20

Dzisiaj, krótko po godzinie 10, na skrzyżowaniu Drogi Krajowej nr 15 z ulicą Wyszyńskiego przy stacji „Orlen” doszło do kolizji.

Kierujący samochodem ciężarowym volvo z naczepą, jadąc DK nr 15 w kierunku Torunia, zderzył się z wyjeżdżającą z ul. Wyszyńskiego skodą rapid.

Na miejsce zadysponowano policję, pogotowie ratunkowe oraz strażaków z Trzemeszna i Gniezna. Ratownicy medyczni na miejscu przebadali kierującego skodą. Mężczyzna nie wymagał hospitalizacji.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kierujący ciężarówką wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

W trakcie działań służb ruch odbywał się wahadłowo.

20 KOMENTARZE

    • Zmieniają się prawidłowo tylko nikt tam za specjalnie prędkości nie przestrzega wtedy wyglądałby normalnie. Światło żółte znaczy stop ,a nie gaz jeszcze zdążysz.

    • Jestem w szoku jak łatwo ludzie dają sobie odbierać podstawowe prawa obywatelskie. Z zaleceń w krótkim czasie zrobiono nakazy, z nakazów nie wiadomo co dalej. Eksperci przypominają o zdrowym rozsądku.,, Zostań w domu” a może jechali do pracy/ z pracy.

      • Co racja to racja, skoro do pracy możesz, a raczej musisz chodzić to powodu nie widzę by iść na spacer… Jeden kij bity, chodź na spacerze mniej ludzi się spotyka.

  1. a nalozyc mandat – na czerwonym to tam standard ze sie przejezdza mnie tez by Tir skasowal gdybym go nie puscil mimo iz mialem zielone – teraz jezdze z kamerka i na zielonym jade 2x juz mi film pomogl uzyskac wysokie odszkodowania i fure sobie zmienilem

  2. Na tym skrzyżowaniu cały czas coś się dzieje kierujący pojazdami jadącymi droga dk15 przejeżdżają na czerwonym świetle proponuję zamontować kamery. Polecić parę mandatów i może się naucza

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here