Strona główna Na sygnale Kolizja dwóch pojazdów w Rudkach

Kolizja dwóch pojazdów w Rudkach

6043
18

Dzisiejszego poranka, przed godziną 7, na drodze krajowej nr 15 w Rudkach doszło do kolizji z udziałem dwóch samochodów osobowych.

Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić, kierująca citroenem wjeżdżała z drogi podporządkowanej (od strony wsi) na DK nr 15. Nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu nadjeżdżającemu BWM, w wyniku czego doszło do zderzenia.

Na miejsce wezwano policję, straż pożarną z Trzemeszna i Gniezna oraz pogotowie ratunkowe.

W wyniku kolizji nikt nie został hospitalizowany.

18 KOMENTARZE

    • BMW dostało „narożnikiem” Citroena między lampy, dlatego tak wygląda. To sie ma tak pogiąć i połamać, żeby rozproszyć energie zderzenia.

  1. Kiedy wreszcie zaloza znak ktory informuje wjazd do miejscowosci Rudki z drogi krajowej kierowcy bladza spoko Kozlowo 4 ale przydal by sie znak Rudki 0/5 km slabe oznakowanie

    • Na autostradzie koło Poznania też powinni dać drogowskaz Rudki przy zjeździe na S5. – kierowcy później błądzą i jadą do nas przez Warszawę. Witacz jakiś na wjeździe też przydałoby się zrobić i stację kolejową – w końcu tory mamy.

  2. Co 100m „śpiący policjant” w terenie zabudowanym, a poza terenem zabudowanym radary jawne co 10km i ukryte gdzie tylko potrzeba. Bardzo szybko Polacy nauczą sie jeździć z przepisową prędkością i ostrożnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj