Kolizja citroena w Cytrynowie

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

W ubiegłą sobotę, krótko po godzinie 16, na drodze krajowej nr 15 w Cytrynowie doszło do kolizji drogowej. Kierująca citroenem C4 zakończyła swoją podróż w przydrożnym rowie.

Jak poinformowała Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, kobieta – chcąc ominąć leżący na jezdni przedmiot – zjechała na pobocze, następnie na przeciwległy pas, po czym wjechała do rowu.

Na miejscu obecni byli strażacy, policjanci oraz załoga pogotowia ratunkowego. Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń.

Kierująca była trzeźwa.

12 Komentarze do Kolizja citroena w Cytrynowie

ogloszenia
 1. Anonim napisał(a):

  Jazda po kobiecemu,brak oceny sytuacji,droga chyba nie jest winna?.

 2. Anonim napisał(a):

  K ja dużo jeżdżę i z daleka wiem,którym autem jedzie kobieta,i większość z nich zawsze telefon przy uchu albo oczy w telefon i na drogę,no i czasami tak się kończy Policja po takim zdarzeniu powinna pierwsze sprawdzić telefon na potrzeby jak nie swoje to towarzystw ubezpieczeniowych.

  • Kierowca napisał(a):

   Ciekawe czy byś poznał ze jadę samochodem 😜 a ja za to wiem którym autem jedzie facet. Wpycha mi się przed maskę na siłę.

 3. XYZ napisał(a):

  Anonim!Gratulacje za dalekowzroczność,może więcej uwagi na drogę! Czy Ty pracujesz w ubezpieczeniach,a może jesteś po prostu DUPKIEM i SZOWINISTĄ ?!!!

 4. też nabrany napisał(a):

  A jegomość wie, że Trzemeszno już wie co- komu- gdzie- i na kogo- tak w szczerym zaufaniu?
  Mleko się rozlało, ludzie porównują “rewelacje” i są smutni, że tak się dali ponabierać!

 5. JawPolsce napisał(a):

  CZY GENERALNA DYREKCJA DRÓG zapoznała się już z tym artykułem czy nie chce się zapoznać??? ILE TO JUŻ LUDZI WYLĄDOWAŁO W TYM ROWIE i ile jeszcze ludzi zjedzie do tego rowu,żeby GENERALNA DYREKCJA dostrzegła problem!!! Jak to ładnie brzmi “szczęśliwie nic sie nie stało”.Prosze GENERALNEJ DYREKCJI ile jeszcze trupa musi sie tam wyłożyć,żeby coś z tym zrobić BO DROGA JEST PRZEŁADOWANA…Czy znowu nie ma kasy,bo PREZESY MUSZĄ ZARABIAĆ PO KILKASET TYSIĘCY .To sie nadaje do CBŚ i do Komisji Sejmowej…TO JEST DROGA ŚMIERCI OSTRZEGAM WSZYSTKICH

  • kwik napisał(a):

   Odcinek do Gniezna zrobiony już kilka lat, a wciąż tam do kolizji i wypadków dochodzi. Droga jest przeładowana, bo teraz “każdy” samochodem po byle g musi jechać. A kolizje i wypadki – noga z gazu, noga z gazu, noga z gazu, a do tego chamstwo i głupotę tępić radarami, kamerami i mandatami trzeba. Więc apeluję o radary bez miary, choćby co 100 metrów. Bezpieczeństwo wzrośnie niezwykłe znacząco

  • Anonim napisał(a):

   A co w tym przypadku jest rów winny,rosły by drzewa to one by były winne,a jak nie byłoby rowu to pole byście obwiniali,ogarnijcie się.

 6. uuu napisał(a):

  ta droga to masakra…

 7. Anonim napisał(a):

  To jest normalna droga a ,że wysepki biorą lewą stroną to,że lanosem młodzik leci 140 i nie zatrzymuje się koło orlenu na czerwonym to wina drogi?.

 8. JawPolsce napisał(a):

  Rów rowem,ale na prostym odcinku ludzie pokazują co nie oni,chodzi o poszerzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado