Strona główna Kultura Kolejny koncert za nami

Kolejny koncert za nami

977
19

Po koncertach w klimacie muzyki disco – polo i występie zespołu „Boys”, na scenie trzemeszeńskiego parku Baba wystąpiła grupa „Łzy”. Wokalistka Sara Chmiel wraz z pozostałymi członkami zespołu wyszła na scenę wczoraj po godzinie 21.

Liczna publiczność mogła wysłuchać największych przebojów, m.in. z czasów, kiedy zespół związany był z poprzednią wokalistką – Anną Wyszkoni. Wśród zagranych piosenek znalazły się „Agnieszka”, „Kiedy nie ma w nas miłości” oraz „Puste słowa”.

Support dla gwiazdy wieczoru zapewniły m.in. zespoły rockowe działające przy trzemeszeńskim Domu Kultury, grupa „Call Jane” z Gniezna oraz „Consolers” Niemiec.

Zapraszam do obejrzenia fotogalerii z wczorajszej imprezy.

19 KOMENTARZE

  1. miss Ilona o koledze z klasy nie zapomniała przesyłając mu piękny uśmiech, to dobrze o niej świadczy, że nie zadziera nosa

  2. Jestem zadowolona z koncertów byłam 30.04 i 1.05. Mimo że jestem raczej zwolennikiem muzyki łatwej i przyjemnej,to zdecydowanie bardziej podobały mi się,w tym roku,kapele rockowe. Bartek P.z wykonem „Anarchia” super !!! No i Sara z zespołu „Łzy” dała czadu,bardzo podobało mi się jej zaangażowanie w kontakt z publicznością.Boys niestety się nie wykazał.
    Gratuluję organizatorom!!!

    • ta kobieta z domu kultury to nieporozumienie, żadna z niej animatorka, kto to napisał, to nie bywa w domu kultury ,animatorka to coś rozkręca a nie odwrotnie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj