Strona główna Na sygnale Kolejne włamania do domów w budowie

Kolejne włamania do domów w budowie

6418
14

Kolejne włamania na terenie gminy Trzemeszno. Tym razem nieznani sprawcy obrabowali dwa domy w budowie w Jastrzębowie.

Do przestępstw doszło w nocy z 25 na 26 września. Ich łupem padły materiały budowlane i elektronarzędzia.

Jak poinformowała nas Anna Osińska z Komendy Powiatowej Policji w Gnieźnie, w obu przypadkach doszło do wejść siłowych. Straty oszacowano na 11230 zł.

Postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy policjanci.

Policja prosi o wszelkie informacje, które mogą pomóc w ustaleniu przestępców.

 

14 KOMENTARZE

    • Masz rację, wystarczyło by podłożyć kilka kamer w różnych miejscach i w kilku miejscowościach, tylko takie kamery które widziały by w nocy i takie aby widziały nawet twarz gdy ktoś ma odblaski. Bo są kamery które i tak nie zobaczą twarzy gdy się trochę odblasków załóży na czapkę z daszkiem. Jak dla mnie sprawa do załatwienia jest prosta, lecz prawo działa tak aby złodziej czuł się bezkarny. Dopiero gdy okradana jakiegoś bosa to dopiero działają. Kogo tam przyjmują do tej policji ? Niby ludzi mądrych i myślących A nie potrafią prostej zagadki rozwiązać. To samo się tyczy z oszustami którzy okradają na różnych stronach typu OLX czy alledrogo ( oczywiście żart) Znają numer konta nawet jak jest to słup to są kamery przy bankomatach i szybko mozba namierzyć takiego oszusta. Przy takich sytuacjach banki powinny udostępniać policji wszystko. Np zainteresować się kontami gdzie nie ma regularnych wpływów. Policja podczas patroli gdy zobaczy bezdomnego to powinna podejść i poinformować że jak zdarzy się sytuacja gdy ktoś poprosi ich o założenie konta w banku i o udostępnienie osobie trzeciej za kilka złotych to niech się liczy z tym że pójdziesz za kratki, A przez okres pobytu w więzieniu będziesz zmuszony do ciężkich prac. Tak zniechęcić ludzi do bycia słupem. Kary są za małe teraz w więzieniu mają wszystko i czują się jak w domu.

  1. 2 lata później…. ” Kolejne włamania na terenie gminy Trzemeszno, postępowanie w tej sprawie prowadzą trzemeszeńscy policjanci”.

  2. Oczekujemy wyników od policji ale problem tkwi w popycie na lewy, tańszy często z nie znanych żrudeł towar. Im mniejsze będzie zainteresowanie takim towarem tym mniejsze będzie prawdopodobieństwo kradzieży. Jeżeli nikt nie kupi od nich towaru zmuszeni będą do zmiany,,pracy”,Może na uczciwą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj