Strona główna Kultura Kobranocka zagrała w hali OSiR

Kobranocka zagrała w hali OSiR

985
12

Wczoraj w sali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Trzemesznie wystąpił zespół „Kobranocka”. Była to druga wizyta tej grupy w naszym mieście. Koncert, na którym mogliśmy usłyszeć m.in. dobrze znane utwory tj. „Mówię Ci, że”, „List z pola boju”, „I nikomu nie wolno się z tego śmiać” czy „Kocham Cię jak Irlandię”, potrwał około godziny.

Toruńscy artyści zagrali też kawałki ze swoich nowszych płyt. Organizatorem wydarzenia, które przyciągnęło wielu mieszkańców, był Dom Kultury w Trzemesznie.

12 KOMENTARZE

 1. Szkoda ze ludzie tacy znudzeni:(
  Jedni sie staraja cos organizuja a ludzie i tak niezadowoleni:(
  Jak bym mieszkala w Trzemesznie tez bym tam byla!!

 2. Koncert bynajmniej nie był nudny, natomiast miejsce kompletnie nie nadaje się do organizowania jakichkolwiek koncertów: pogłos, zła akustyka i przez to zespół brzmiał mało selektywnie, często poszczególne partie gineły i zlewały sie w jeden dźwięk. Wielki ukłon w stronę zespołu i organizatorów ale tam nie powinno być organizowanych żandych koncertów!

 3. Byłem na koncercie i szczerze szkoda czasu, organizacja bardzo zła. byle coś było zorganizowane- akustyka zła organizacja na odczepne.
  Dla przykładu, byłem na koncercie organizowanym w styczniu w Hotelu Pietrak – koncert organizowany był przez Stowarzyszenie Pod Żaglami i ten koncert jak na Trzemeszno był bardzo fajny – informacja o koncercie , plakaty, ulotki roznoszone przez Pocztę Polską …
  Zespół bardzo klimatyczny róznorodność instrumentów itd
  Myślę że można brać przykład z organizacji tego koncertu
  Pozdrawiam

 4. pierwsze zdjęcie geniusze to początek koncertu… Później wiele osób skakało, bawiło się i wiedziało po co tam jest. Haha i co, że kiepska akustyka?Tragiczna nie była. Zawsze można się do czegoś przyczepić. Świetny koncert. Więcej takich! Obojętnie gdzie i jak ważne, że z taką muzyką.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj