Strona główna Sport i rekreacja Kijkowe Trzemeszno zaprasza na zawody

Kijkowe Trzemeszno zaprasza na zawody

1727
4

Już w najbliższą środę (1 maja) odbędzie się VIII edycja „Trzemeszeńskiego marszu po zdrowie” na dystansie 6 km. Start i meta tegorocznego marszu usytuowane zostaną na ulicy Parkowej (dawna XX – lecia PRL) przy wieży ciśnień.

Zawody rozegrane będą w kategorii „open” oraz kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn.

W ubiegłym roku na starcie zameldowało się 124 zawodników, którzy przemierzyli ulicę Słoneczną, Orchowską oraz malowniczą okolicę Zielenia (początek i koniec trasy o nawierzchni asfaltowej, pozostała część – utwardzona, polna droga).

Rywalizację na pierwszym miejscu ukończył Marcin Radomski z Płocka z wynikiem 0:40:03, reprezentujący grupę „Biegam w sfetsze”. W kategorii kobiet najwyższą lokatę wywalczyła Agnieszka Mielecka z Gąsawy z czasem 0:41:26, reprezentująca „KS Idmar Racing Team”.

Na linii mety wszyscy otrzymają pamiątkowy medal. Na najlepszych w klasyfikacji generalnej oraz w kategoriach wiekowych czekają trofea oraz nagrody rzeczowe.

Dodatkowo wśród wszystkich zawodników rozlosowane zostaną atrakcyjne upominki.

Ważna informacja dla zainteresowanych udziałem w zawodach – do poniedziałku (29.04) przedłużono możliwość zapisów drogą elektroniczną – |LINK DO ZAPISÓW|.

Głównym organizatorem imprezy jest Urząd Miejski Trzemeszna oraz „Kijkowe Trzemeszno” w ścisłej współpracy ze Szkołą Podstawową nr 2 im. Polskich Olimpijczyków w Trzemesznie i Międzyszkolnym Klubem Sportowym w Trzemesznie.

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here