Strona główna Różne Kiermasz pierników i ozdób dla chorej Olgi

Kiermasz pierników i ozdób dla chorej Olgi

3281
11

Już jutro – 5 grudnia – o godzinie 8:00 na placu przed Domem Kultury w Trzemesznie rozpocznie się charytatywny kiermasz pierników i ozdób świątecznych.

Dochód z ich sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Olgi Miśkiewicz z Kiszkowa.

Sprzedaż potrwa aż do ostatniej sztuki.

Chorej dziewczynce można także pomóc |TUTAJ|.

11 KOMENTARZE

  1. A nie ma w całym powiecie innych chorych i potrzebujących? Tylko jedna jedyna Olga? Tylko na jedną jedyną Olgę będziecie zbierać?

  2. Co za znieczulica Anonimie przeciez mozesz zbierac dla potrzebujacych zglos sie gdzie trzeba i bedziemy zbierac pomozemy wszystkim

    • Skoro wiesz, że Anonim znieczulony to dlaczego każesz mu zbierać. Sam się zgłoś gdzie trzeba i zbieraj skoro ty jesteś taki nie znieczulony. I nie zapomnij poinformować, że się zgłosiłeś i zbierasz. I co zgłosisz się?

    • A gdybyś ty myślał to może byś wymyślił , że może kogoś już spodkało coś podobnego lub nawet gorszego i nie otrzymał z nikąd pomocy. I może ktoś wie jak to jest lepiej od ciebie. Przyszło do głowy?

  3. Udało się, cała suma zebrana! Dzięki nam , nam wszystkim. Każdy grosz darowany Oldze zebrał tę gigantyczną sumę. Niech ten lek, rehabilitacja…. zdziałają cuda. Cudem jest życie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj