Strona główna Różne Kiermasz Dziecięcy w Smykolandzie

Kiermasz Dziecięcy w Smykolandzie

1176
0

W tym miesiącu odbędzie się od 21 do 23 lutego Kiermasz Dziecięcy we wszystkich stacjonarnych sklepach dziecięcych Smykoland, a w nim specjalnie przygotowane oferty promocyjne oraz niespodzianka.

Któż z nas nie lubi korzystać z rabatów i promocji, a jeśli robimy zakupy dla najmłodszych sprawiają nam one jeszcze większą radość. Sklep z kangurkiem w logo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i by pomóc rodzicom w spełnieniu marzeń odkrywców organizuje trzydniowy kiermasz przepełniony specjalnymi rabatami na cały asortyment.

Na wszystkich klientów czeka niespodzianka w postaci konkursu, który odbędzie się w każdym z oddziałów. Klient po zrobieniu zakupów otrzyma kupon konkursowy i weźmie udział w losowaniu głównej Nagrody – fotela 0-13 kg Cybex Aton 5 Autumn Gold.

Dodatkowo na facebookowym profilu sklepów organizowane są trzy konkursy, sprawdzają one kreatywność klientów. Posty konkursowe będą pojawiały się tydzień po sobie. Pierwszy rusza już 1 lutego, kolejne 8 lutego oraz 15 lutego.

Zgłoszenia w formie komentarza można umieszczać pod specjalnymi postami z grafikami ukazującymi nagrody do 23 lutego, czyli ostatniego dnia kiermaszu.

Zwycięzca zostanie wyłoniony już w pokiermaszowy poniedziałek. Regulaminy promocji znajdują się w postach konkursowych lub punktach sprzedaży. Więcej szczegółów na stronie: https://www.facebook.com/SmykolandSklepy/

Pierwszy post konkursowy:
wózek 2w1 Maxi-Cosi Mura 4 Plus Earth Brown

Organizatorzy zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w konkursach, i zapoznaniu się ze specjalną ofertą rabatową przygotowaną na Kiermasz Mikołajkowy.

Sprzedawcy sklepów Smykoland czekać będą w Gnieźnie, Koninie,Toruniu i Włocławku.