Strona główna Różne Kiermasz Dziecięcy w Smykolandzie

Kiermasz Dziecięcy w Smykolandzie

1485
0

Od 13 do 15 czerwca we wszystkich stacjonarnych sklepach dziecięcych Smykoland odbędzie się Kiermasz Dziecięcy, a w nim specjalnie przygotowane oferty promocyjne oraz niespodzianka!

Któż z nas nie lubi korzystać z rabatów i promocji szczególnie, że zakupy dla najmłodszych sprawiają nam największą radość. Sklep z kangurkiem w logo wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i by pomóc rodzicom w spełnieniu marzeń małych odkrywców, organizuje trzydniowy kiermasz przepełniony specjalnymi rabatami na cały asortyment.

Dodatkowo na facebookowym profilu sklepu organizowane są trzy konkursy z wartościowymi nagrodami.

Posty konkursowe będą pojawiały się tydzień po tygodniu. Pierwszy rusza już 24 maja, kolejne 31 maja oraz 7 czerwca. Zgłoszenia w formie komentarza można umieszczać pod specjalnymi postami z grafikami ukazującymi nagrody do 15 czerwca, czyli ostatniego dnia kiermaszu.

Zwycięzca zostanie wyłoniony już w pokiermaszowy poniedziałek. Regulaminy promocji znajdują się w postach konkursowych. Więcej szczegółów |TUTAJ|.

Pierwszy post konkursowy:
nosidełko CYBEX Yema Tie DENIM

Organizatorzy zapraszają i zachęcają do wzięcia udziału w konkursach, i zapoznaniu się ze specjalną ofertą rabatową przygotowaną na Kiermasz.

Sprzedawcy sklepów Smykoland czekać będą w Gnieźnie, Koninie,Toruniu i Włocławku.