Jubileusz Izotransu

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Znana na trzemeszeńskim rynku firma “Izotrans” obchodziła niedawno jubileusz 20-lecia. Z tej okazji, w Ośrodku Wypoczynkowym “Jutrzenka” w Gołąbkach odbyła się uroczystość z udziałem pracowników firmy i zaproszonych gości.

“Izostrans” powstał 2 stycznia 1998 roku w wyniku restrukturyzacji byłego “Izopolu”. Firma specjalizuje się w usługach transportu wewnętrznego i samochodowego, sprzętu ciężkiego, transportu kolejowego. Wykonuje też usługi naprawcze. Posiada wszelkie niezbędne uprawnienia, licencje i certyfikaty niezbędne do prowadzenia działalności.

Głównym odbiorcą usług zakładu jest firma Paroc Polska w Trzemesznie.

Do najważniejszych celów zarządu należy systematyczny rozwój techniczny firmy. W jej posiadaniu jest ponad 50 wózków widłowych marki toyota, kilka ładowarek, ciężarówek, a także lokomotywy.

Znaczącym osiągnięciem ostatniego 20 lecia jest wybudowanie nowej bazy przy ulicy Fabrycznej. Jednak największą wartością zakładu – jak twierdzi dyrektor generalny Jerzy Pawełczak – są ludzie. Zarówno ci, związani bezpośrednio z wykonywaniem usług, jak i z nadzorem. Na nich zawsze można liczyć – podkreśla dyrektor. Ze 120 osobową załogą, firma zalicza się do jednych z większych przedsiębiorstw na terenie naszej gminy.

“Izotrans” utożsamia się ściśle z trzemeszeńską lokalną społecznością. Wspiera stowarzyszenia, organizowane imprezy oraz sport. Z tą załogą i z tym nadzorem nie powinniśmy obawiać się przyszłości – podsumowuje jubileusz 20 – lecia Jerzy Pawełczak.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado