Jesienny festyn w przedszkolu nr 1

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

29 września w Przedszkolu nr 1 im. “Chatka Puchatka” w Trzemesznie odbył się festyn jesienny oraz pasowanie na przedszkolaka. Dyrektor Maria Szymańska uroczyście pasowała dzieci, a każda z grup przedstawiła swój program artystyczny.

Po występach na dzieci czekała niespodzianka w postaci przejażdżki bryczką oraz dmuchanego zamku.

11 Komentarze do Jesienny festyn w przedszkolu nr 1

ogloszenia
 1. baby napisał(a):

  Piękna uroczystość. Dzieci zachwycone. Rodzice i babcie też.

  • baby napisał(a):

   Przyznaję rację baby. Atmosfera rodzinno-piknikowa. Panie pięknie przygotowały dzieci do występów, a czasu od września było mało!

 2. mamy napisał(a):

  Atmosfera ciepła, rodzinna, piękne występy dzieci, piękne dekoracje jesienne. Festyn bardzo udany, oby takich więcej miłych spotkań.

 3. jesienny liść napisał(a):

  Ciekawy jestem jak to jest, uroczyście pasować dzieci.

 4. rodzic napisał(a):

  Do mamy, też byłam na festynie,ale dekoracji nie widziałam chyba, że mówisz o drzewach i liściach.

  • inny rodzic napisał(a):

   Otoczenie udekorowane -widać na zdjęciach. Przyroda podkreśliła piękno prac plastycznych. Dzieci poprzebierane, to też jest dekoracja. Ciekawe kto przygotował te stroje?

 5. betty napisał(a):

  Baby, ty to przesadzasz chyba dni ci się pomyliły, albo przedszkole mylisz z szkołą, bo w Szkole nr 1 na festynie to były atrakcje.

 6. vigilance napisał(a):

  Nie na temat, bo zdaje się, ze nie ma juz tematu dla serwisu T24, włodarzy i radnych – wczoraj w mieście znowu”awaria”, ciemności egipskie na Dworcowej, Odzyskania N., Kościuszki, Pl.św.Wojciecha, koło przychodni, dalej Kopernika i w stronę Manhattanu.
  Zapytam bezradnych zaglądających tutaj – na jakich zasadach gmina rozlicza się za oświetlenie? Czy to opłata wg wskazań licznika/liczników? Jeśli tak, to gdzie są te liczniki? A jeśli nie, to czy płacimy ryczałtem wg przyjętego taryfikatora? Na zasadzie “czy sie świeci, czy nie świeci kasa z gminy i tak leci”? Kto i kiedy podpisywał umowę z dostawcą?

 7. pektus napisał(a):

  vigilance-ty to masz rację,że to bez sensu i kiepsko, słabo i naciągane i pod publikę.Zgadzam się z tobą w 100 procentach.

 8. klara napisał(a):

  Tak awaria za awarią,marazm i tak ze wszystkim pokazywanie, że niby coś się dzieje,robi, ale dzieje się źle i nie ten poziom.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado