Strona główna Kultura Jarosław Lewandowski był gościem „Cafe Kultura”

Jarosław Lewandowski był gościem „Cafe Kultura”

2329
3

Kolejne wydarzenie z cyklu „Cafe Kultura” jak zwykle zgromadziło sporą grupę zainteresowanych. Tym razem bohaterem spotkania w Domu Kultury był pochodzący z Rudek Jarosław Lewandowski – dziennikarz bydgoskiego oddziału Telewizji Polskiej, wydawca programu informacyjnego „Zbliżenia”.

Uroczysty wieczór prowadził Stanisław Kaszyński. Przed rozpoczęciem spotkania znany prezenter usłyszał wiele ciepłych słów od przedstawicieli trzemeszeńskiego samorządu. Życzenia i gratulacje za dotychczasową pracę odebrał również od osób spoza Trzemeszna.

Gość wieczoru opowiedział o kulisach pracy telewizyjnej i związanymi z nią najróżniejszymi sytuacjami, często kłopotliwymi, a zarazem humorystycznymi. Wspomniał też o swych doświadczeniach jako korespondenta z wojen w Iraku i Afganistanie.

Z dużym zainteresowaniem obecni na sali obejrzeli archiwalne materiały „Zbliżeń” dotyczące Trzemeszna. Padało też wiele pytań z sali, na które dziennikarz wyczerpująco i barwnie odpowiadał.

3 KOMENTARZE

  1. A czy Pan redaktor mógłby napisać jakie firmy i kto ?z poza trzemeszna były na spotkaniu bo widać że p Lewandowski pomimo że z tvp to cieszy się uznaniem rzemiosła dziennikarskiego skoro sala była pełna

  2. Pytałem marszałka województwa – i niezna gościa. Czyżby promocja miasta zawiodła?Pełen szacun panie dziennikarzu ale kolej kujawsko-pomorska w trzemesznie niezawraca – ba nawet Koleje Wielkopolskie. Tu tylko gondole z ziemi pałudzkiej. Ukłon do UMiG.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here