Jarosław Kaniasty rezygnuje

0 Flares Facebook 0 Google+ 0 Filament.io 0 Flares ×

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzemesznie Jarosław Kaniasty złożył dziś na ręce burmistrza rezygnację z zajmowanego stanowiska. Jak nam przekazał wiceburmistrz Dariusz Jankowski, rozwiązanie stosunku pracy nastąpi z dniem 31 sierpnia na zasadzie porozumienia stron.

Dyrektor złożył również rezygnację z dalszej pracy w szkole. W wypowiedzeniu nie zawarł przyczyn swojej decyzji. Z J. Kaniastym nie udało nam się skontaktować.

26 Komentarze do Jarosław Kaniasty rezygnuje

ogloszenia
 1. vigilance napisał(a):

  Czy to początek likwidacji kolejnej szkoły i to kolejnej szkoły z bogata historią w naszej gminie?
  Czy teraz oczekiwać przekształcenia budynku jeszcze szkolnego w biurowiec urzędasów rozrastającego się (rodzinnie) UMiG?
  Czy chodzi o uratowanie posady dyrektorskiej likwidowanego niebawem na mocy reformy gimnazjum? Przy okazji, kto jest dyrektorem gimnazjum? Poupychanie “swoich” nauczycieli?
  Panie Kaniasty, taka niespodziewana rezygnacja, uważam, że jest Pan nam winien wyjaśnienia. Nie mnożyło by się tyle pytań.

 2. jozin napisał(a):

  A wytlumaczyl sie z pianina panie burmustrzu prosze o odpowiedz chyba ze dal pan przyzwolenie

 3. J napisał(a):

  No cóż,nie obronił pawilonu.Może troszkę go przerosło.Nurtuje mnie pytanie:Co z nauczycielami?Burmistrz,czy kto tam w tym bałaganie rządzi,pewnie zacznie się pozbywać nieposłusznych.Zaczyna się niszczenie świetnej kiedyś szkoły.Kto będzie nowym dyrektorem???Swój człowiek z konkursu…?

 4. wilk morski. nie mylic w wall street napisał(a):

  jest taka niepisana zasada ze Kapitan zawsze opuszcza okręt ostatni anie nie pierwszy !

  ale porzadki porobil trzeba mu oddac
  generalnie POSPRZATAL cala szkole 🙂 hhaha czas na kolejna moze ktos wie w ktorej maja fortepiany, pianina czy inne zbedne przedmioty??

  juz mni sie nawet smiac nie chce…

 5. Trzemesznianin napisał(a):

  Ale jaja!!! No to Was zrobił w bambuko Jarosław. Ciekawy jestem jak teraz się czują Ci rodzice tak zaciekle broniący szkoły, świetnego dyrektora itd. Jak samopoczucie Grona Pedagogicznego??? To jest mistrzostwo świata. Jaruś, Jaruś a tu proszę.

 6. Zbyszek napisał(a):

  Tak wygląda zarządzanie oświatą przez Pana Derezińskiego,rujnuje i rozwala naszą trzemeszeńską oświatę ,nie dość że szkolnictwo ponagimnazjalne w rozsypce to i szkoły podstawowe nie funkcjonują jak powinny,chodzi o własne interesiki tak aby ulokować żonkę to jest prawdziwy nepotyzm naszego włodarza.Rodzice dzieci z przedszkoli i szkoł są nadal zdezorientowani gdzie mają swoje pociechy posyłać.Dowozy dzieci do szkół kolejna niewiadoma,jak przewożnicy mają wyceniać swoje usługi skoro tyle niewiadomych.To jest obraz naszych władz w gminie.

  • Święta racja napisał(a):

   Dyrektor przedszkola nr 2 na urlopie a my nie wiemy w jakiej grupie będą nasze dzieci, z jakim nauczycielem, czy grupy pozostaną takie same, jak przed zmianą decyzji burmistrza. Dowiemy się tego w ostatnim tygodniu sierpnia. Trochę późno by na ewentualne zmiany przygotować dzieci… Obawiam się, że nie dość, iż trafi do nowego budynku to jeszcze z obcym nauczycielem a za rok to samo.

   Na domiar złego pod koniec wakacji ze swojej funkcji rezygnuje dyrektor szkoły bez słowa wyjaśnienia. Coś tu jest nie tak.

  • Do Zbyszek napisał(a):

   Co ty bredzisz zonka nie musi pracowc nigdzie i nie sraj jak glupek i nie obczerniaj.

 7. Szok napisał(a):

  I ja mam od września posłać tam swojego 6latka? Bałagan w tej gminie nie najgorszy. Decyzje na ostatnią chwilę. Jeszcze się okaże, że dzieci nie mają gdzie chodzić bo jednak szkołę zlikwidują.

 8. Felicja napisał(a):

  Ma piękny głos będzie śpiewał ;]

 9. kacha napisał(a):

  A kto tak powiedział, że dzieci 6-letnie mają uczęszczać do szkoły nr 2, przecież rodzice zapisali je do Przedszkola nr 2, o ile wiem sama złożyłam deklaracje do przedszkola. Wychodzi z tego, że dyrektor rządzi gdzie moje dziecko 6 letnie ma chodzić do przedszkola, czy do szkoły. Tego jeszcze nie było. Do czego prowadzi kolesiostwo tej Pani Dyrektor.

 10. jola napisał(a):

  Przecież, mieli się dogadać dyrektor Kaniasty i dyrektor Korzycka, co do nauczycieli, gdzie którego umieścić, ale jak Korzycka ma zarządzać w szkole nr 2, to coś chyba nie tak.Dobrze Kaniasty zrobił Popieram. Burmistrz na Przedszkole nr 2 zawsze kasę przeznaczył, a teraz jeszcze rządy. No to ma.

 11. Anonim napisał(a):

  Ta gmina to bagno. Jaroław to mądra osoba, a burmistrz niszczy całą gminę.

 12. xxxx napisał(a):

  To już trzeci dyrektor w tym roku rezygnuje ze stanowiska…

 13. Anonim napisał(a):

  Pan kaniasty ujawnia swoją tajemnicę czy dowiemy sekretów wladzy elektorat się wali …wybory wybory ach te koledzy

 14. nauczyciel z 2 -ki napisał(a):

  Powierzą obowiązki dyrektora mojej koleżance ,która kończy zarządzanie w oświacie ,a Pan Kaniasty ma lepszą posadkę (szkolenia).

 15. Mieszkaniec napisał(a):

  A może burmistrz uszykował posadkę dla swojej żony?

 16. Anonim napisał(a):

  J(F)K życzę powodzenia, żeby tylko nie przyszedł Tobie pomysł kandydowania w przyszłym roku na burmistrza.

 17. .... napisał(a):

  HUREK CZEKA BEDZIE SPIEWAL I GRAL ALE ZROBIL RODZICOW CO TAK ZACIEKLE WALCZYLI GDZIE WY JESTESCIE MOWILEM ZE NA G…..W WYJDA I WYSZLO NA MOJE DOBRE ALE PRAWDZIWE JEDNYM SLOWEM MARTW SIE O SIEBIE BO WYJDZIESZ JAK ZABLOCKI NA MYDLE .

 18. elka napisał(a):

  Gdzie dyrektor, gdzie pianino, gdzie wyjaśnienia, gdzie redaktor drążący sprawę?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Powered by WordPress | Designed by: SEO Consultant | Thanks to los angeles seo, seo jobs and denver colorado