Strona główna Kultura Jarmark Mikołajkowy przed Domem Kultury

Jarmark Mikołajkowy przed Domem Kultury

3157
5

Już w najbliższy poniedziałek (Mikołajki) przez Domem Kultury w Trzemesznie odbędzie się „Jarmark Mikołajkowy”.

Na uczestników czekać będą występy artystyczne dzieci przedszkolnych, jarmark ozdób świątecznych, przygotowanych przez lokalnych twórców, jak również spotkanie z mikołajem.

Rozstrzygnięty zostanie konkurs DK pt. „Światełko dla Mikołaja”.

Początek o godzinie 13:00. Więcej informacji na poniższym plakacie.

5 KOMENTARZE

  1. moze na tym Rajmarku burmiSZCZe rozstrzygna co z dziurami na ul Dabrowskiego bo mieszkancy juz tam gwozdzie rozrzucaja zeby im domow nie chlapac

  2. Przepraszam mam pytanie i mam głęboką nadzieję, że pan administrator tego pytania nie odrzuci ale czy osoby organizujące tego rodzaju imprezy mają choć chwilę zadumy i zastanawiają się nad tym do kogo ten jarmark jest organizowany?
    W większości społecznej ludzie pracują do 14 lub do 16 !!
    Chyba, że z założenia jest to impreza dla niepracujących
    Pozdrawiam

  3. Skoro ktoś poruszył temat organizacji, Szanowni Państwo z Domu Kultury- jak można dać ogłoszenie o jarmarku z rękodziełem 02.12 ???? – na 4 dni przed imprezą? Dokładnie tego dnia pojawiła się informacja na fb DK. Jeżeli ktoś tworzy robiąc zapasy to co innego, ale niektórych artykułów nie da zrobić się z nie wiadomo jakim wyprzedzeniem, albo w 4 dni…. Po prostu. 2 lata temu informacja ukazała się 1 m-c przed. Komuś to przeszkadzało? Nie można było tego powtórzyć?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj