Strona główna Kultura Jarmark i Święty Mikołaj przed Domem Kultury

Jarmark i Święty Mikołaj przed Domem Kultury

2918
2

Wczoraj przed Domem Kultury odbył się Jarmark Mikołajkowy. Można było zaopatrzyć się m.in. w świąteczne ozdoby wykonane przez lokalnych twórców. Imprezę rozpoczęły występy przedszkolaków.

Była to też okazja do rozstrzygnięcia i ogłoszenia wyników konkursu „Światełko dla Mikołaja”. Jego uczestnicy przygotowywali ozdobne lampiony w dowolnej technice. Konkurs skierowany był do dzieci i młodzieży z naszej gminy.

Pierwsze miejsce zdobyła Dorota Szymańska, drugie Alicja Noske, a trzecie Laura i Jakub Chwiałkowscy. Wyróżnienia otrzymali: Klaudia Wesołowska, Karolina Wesołowska, Lena Pruss, Natan Napieralski.

Przyznano także wyróżnienia w kategorii różne formy i techniki. Otrzymali je: Mikołaj Woźniakowski, Ewa Woźniak, Kacper Boś, Lilianka Filip, Lena Trzebuchowska, Mateusz Janson, Kamil Schrama, Gabriel i Zuzia Dziewiątkowscy, Roksana Wolniak, Agata Nowakowska.

Nagrody i słodkie upominki wręczał osobiście Świety Mikołaj, który specjalnie na tę okoliczność pojawił sie przed Domem Kultury.

Prace konkursowe można oglądać do końca tygodnia w sali Domu Kultury.

fot. DK w Trzemesznie

2 KOMENTARZE

  1. dobry Mikolaju prosem cie abys w tym roku zalatal nam dziury na dabrowskiego zeby tata juz nie musial wysypywac gwozdzi nocami na ulice

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj