Strona główna Sport i rekreacja Izotrans mistrzem Polski

Izotrans mistrzem Polski

1222
22

Firma Izotrans już po raz dziewiąty uczestniczyła w Mistrzostwach Polski Firm Transportowych i Logistycznych w Halowej Piłce Nożnej. Rozgrywki odbywały się w dniach 28 lutego i 1 marca w Krakowie, a udział w nich wzięło 17 drużyn. Trzemeszeńscy zawodnicy po raz trzeci z rzędu stanęli na najwyższym stopniu podium.

Naszą drużynę, kierowaną przez Krzysztofa Roszaka, reprezentowali: Krzysztof Chojnacki, Tomasz Marczyński, Michał Kachniarz, Adam Konieczny, Kamil Wysocki, Krzysztof Majchrzak, Mikołaj Humański, Waldemar Kuczyński oraz Szymon Płoszyński. Zawodnicy Izotransu rozegrali w sumie 9 meczów. W finale zmierzyli się z drużyną „Kraków Airport”, którą pokonali w rzutach karnych.

Oprócz pucharu za pierwsze miejsce trzemesznianie wrócili z wyróżnieniem – Szymon Płoszyński został bowiem najlepszym bramkarzem turnieju. W rozgrywkach wzięły udział następujące drużyny:

Grupa A: Kraków Airport, Schenker Bydgoszcz, CAT LC Polska, MAN-BUS Tarnowo Podgórne, Izotrans Trzemeszno

Grupa B: Antrans Jeżówka, PKP-LHS Zamość, DB Schenker Łódź, FM Logistic Mszczonów

Grupa C: Pol-Miedź Trans Lubin, Partners Warszawa, Raben Polska, Panalpina Polska

Grupa D: Rhenus Logistic, Dakpol Wolsztyn, Kaufland Polska, Link Wiązownia

Krzyszof Roszak z pucharem
Krzyszof Roszak z pucharem

22 KOMENTARZE

  1. Fajnie ,że się tak skończyło.Gratulacje dla zwycięzców,a i oczywiście dla p.Pawełczaka(seniora)
    -po prostu-co tu dużo mówić,jaki pan,taki kram.Brawo!

  2. GRATULACJE PAMIĘTAM JAK IZOTRANS ZACZYNAŁ PRZYGODĘ Z MISTRZOSTWAMI DRUŻYNY Z WAWY SZCZECINA PYTAŁY TRZEMESZNO GDZIE TO LEŻ A GDY DOSTAWALI PO 5 CZY 10 TO PAN TOMASZ MÓWIŁ TERAZ WIESZ GDZIE JEST TRZEMESZNO. PRZED FINAŁEM PRZYCHODZILI I MÓWILI TYLKO DAJCIE STRZELIĆ HONOROWĄ – A MY NA TO OK . WYGRALIŚMY TRZY DO JEDNEGO ALE ONI NAWET HONOROWEJ NIE STRZELILI NIE POZWOLILIŚMY IM.NAJLEPSZY BYŁ PRACOWNIK IZO WOŁALIŚMY NA NIEGO „RĘCZNIK” SUPER KOLEGA ZAWSZE DOSTAŁ NAGRODĘ TAKI BYŁ DOBRY.

  3. TO BYŁY CZASY STAR GWARDIA ROBIŁA CO CHCIAŁA W TRZEMESZNIE RZĄDZIŁ IZOTRANS W MISTRZOSTWACH TEŻ. SZACUNEK MIELI TAKI ŻE JAK W KRAKOWIE W AQUAPARKU RADEK Z DODA MIELI IMPREZĘ A WCHODZILI ZAWODNICY IZOTRANSU To KIEROWNIK OBIEKTU ODDAWAL RADZIOWI KASE IMOWIL WLEC ZA TYDZIEN

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj