Strona główna Różne III Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego w Trzemesznie

III Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego w Trzemesznie

814
0

Gimnazjum w Trzemesznie zaprasza na III Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego w Trzemesznie, który odbędzie się w najbliższą sobotę (28 maja). W ramach imprezy przeprowadzone zostaną biegi dla dzieci i młodzieży od rocznika 2009 i młodszych do rocznika 2000 oraz bieg rodzinny „Po zdrowie”.

Trasa biegów będzie wiodła ulicami przyległymi do Stadionu Miejskiego – Sportową, Słoneczną, Osiedlową, Czarnieckiego i XX – lecia PRL.

Niesieni sukcesem dotychczasowych edycji Wiosennego Biegu Osiedla Sportowego postanowiliśmy zrobić wszystko, aby tę imprezę na stałe wpisać w kalendarz sportowych imprez organizowanych w naszej gminie. Chcemy wszystkim pochwalić się przedsięwzięciem, które rok temu (30 maja 2015 r.) zgromadziło rzeszę dzieci, młodzieży i rodziców chcących spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie z nutką rywalizacji. Z zaproszenia na zawody skorzystały miejscowe przedszkola i szkoły. Gościliśmy także uczniów i nauczycieli z okolicznych miejscowości” – mówi Justyna Stankowska, koordynator zawodów.

W tym roku, poza rywalizacją i zabawą, imprezie przyświeca również cel charytatywny. Przez cały czas trwania imprezy na specjalnie przygotowanym stoisku będzie prowadzona zbiórka karmy suchej i mokrej. Wkrótce podamy konkretne miejsce, gdzie trafią zebrane dary.

W Biegu Rodzinnym obowiązuje start co najmniej jednej osoby dorosłej, która ukończyła 20 lat i co najmniej jednego dziecka, które nie ukończyło 15 lat. Chęć udziału w biegu rodzinnym należy zgłosić w biurze zawodów.

Program imprezy:

9:00 – uroczyste otwarcie przy Wieży Ciśnień
9:10 – 10:30 – start do biegów dzieci i młodzieży (od 100 m do 1000 m)
10:00 – zgłoszenia do Biegu Rodzinnego w sekretariacie
ok. 10:45 – start do Biegu Rodzinnego – „Po zdrowie”
ok. 11:00 – zakończenie imprezy

Koordynator zawodów – Justyna Stankowska (tel. 693 533 334, e-mail: justyna.stankowska@wp.pl)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj