Strona główna Sport i rekreacja II Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego

II Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego

751
0

Gimnazjum w Trzemesznie serdecznie zaprasza na II Wiosenny Bieg Osiedla Sportowego w Trzemesznie, który odbędzie się w sobotę 30 maja. W ramach imprezy przeprowadzone zostaną biegi dla dzieci i młodzieży oraz rodzinny bieg „Po zdrowie”. Trasy biegów przebiegać będą ulicami przyległymi do Stadionu Miejskiego – ul. Sportową, Słoneczną, Osiedlową, Czarnieckiego i XX – lecia PRL.

Niesieni sukcesem ubiegłorocznej, pierwszej edycji Wiosennego Biegu Osiedla Sportowego, postanowiliśmy zrobić wszystko, aby tę imprezę na stałe wpisać w kalendarz sportowych imprez organizowanych w naszej gminie. Chcemy pochwalić się przedsięwzięciem, które rok temu zgromadziło rzeszę dzieci, młodzieży i rodziców chcących spędzić wspólnie czas na dobrej zabawie z nutką rywalizacji” – mówią organizatorzy imprezy.

W tym roku imprezie przyświeca szczytniejszy cel niż tylko rywalizacja i zabawa. Tegoroczna edycja biegu dedykowana jest 5 letniemu Szymonowi, choremu na białaczkę. Poprzez udział naszych dzieci w imprezie pokażmy, że nie jesteśmy obojętni i wspólnie wspieramy akcję „Pomóż Szymonkowi i innym”.

W biegach dla dzieci i młodzieży prawo startu mają: przedszkolaki, uczniowie szkół podstawowych oraz szkół gimnazjalnych posiadający kartę startową z nazwiskiem i imieniem, rokiem urodzenia oraz pieczątką szkoły. Karty startowe uczestnicy biegów przygotowują samodzielnie.

W Biegu Rodzinnym obowiązuje start co najmniej jednej osoby dorosłej, która ukończyła 20 lat i co najmniej jednego dziecka, które nie ukończyło 15 lat. Chęć udziału w biegu rodzinnym należy zgłosić w biurze zawodów (czynnym od godz. 9:00 przy Wieży Ciśnień).

Program imprezy:

  • 9:00 – uroczyste otwarcie przy Wieży Ciśnień
  • 9:10 – 10:30 – start do biegów dzieci i młodzieży (dystanse od 200 m do 1000 m)
  • 10:00 – zgłoszenia do Biegu Rodzinnego w sekretariacie
  • 10:45 – start do Biegu Rodzinnego – „Po zdrowie”
  • 11:00 – zakończenie imprezy

Pełen regulamin imprezy do pobrania |TUTAJ|.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj