Strona główna Różne II Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Jedzeniu Pączków

II Mistrzostwa Gminy Trzemeszno w Jedzeniu Pączków

4116
15

Druga edycja mistrzostw gminy w jedzeniu pączków już w tłusty czwartek, 20 lutego! Organizatorzy nadal czekają na zgłoszenia chętnych do powalczenia o tytuł „Króla pączków”.

Początek wydarzenia o godzinie 17:00 w trzemeszeńskim Domu Kultury.

Jak informują nas organizatorzy, zapisywać się można aż do dnia mistrzostw w siedzibie DK. Warto jednak zrobić to wcześniej – liczba miejsc jest ograniczona.

15 KOMENTARZE

 1. pewnei najtansze paczki beda z podrabiana marmolada z konserwantami z plastikowego pudelka bo raczej nie od Gruszeckiego z poznnaia zatem smacznego

 2. Mam nadzieję,że impreza za pieniądze pozyskane od sponsorów a nie gminne! Warto w przyszłych latach odpuścić sobie tego typu konkursy. Tyle się mówi o nawykach prawidłowego odżywiania. I te wiadra pod stołem?!, chore! Świadomy sportowiec nie weźmie udziału w czymś takim. I nie mówcie mi ,że to zabawa . Upychanie na siłę jedzenia a inni patrzą na to i się cieszą to nie zabawa !
  Mimo wszystko zdrowia życzę.

 3. Teraz czekamy na konkurs bekania i puszczania pawia na odległość – trzeba utrzymywać wysoki poziom trzemeszeńskiej kultury!

 4. Matko kochana widzę tutaj zupełny brak poczucia humoru.Może ktoś poda inną propozycję zabawy.Krytykować to nie sztuka.

 5. Mam ogromne poczucie humoru i pytam komu potrzebna taka ” zabawa”? Jak chcesz się dobrze bawić to jedź np. do schroniska i wyprowac psa na spacer. To jest moja propozycja! Przyjemne , radosne i pożyteczne!
  Pozdrawiam .
  P.s. jestem na NIE na żarcie pączków!

 6. Macie taki fajny cykl Cafe Kultura i po co to niszczyć takim konkursem. Wizerunkowo to nie jest dobry pomysł.
  Dom Kultury to również kultura jedzenia.
  Jak już maszyna ruszyła to może warto tym panom jedzacym dać wody w trakcie a nie po. I dać sobie spokój w przyszłych latach?
  Pozdrawiam.

 7. Taki „konkurs” to obciach dla domu kultury! Jakiej kultury?! Promowanie obżarstwa?! W DK czas na znmianę warty p Mariuszu! To najgorszy pomysł! Trudno będzie to przebić.

 8. Z tego co mi wiadomo to Gmina wzięła kredyt na pączki. Wy mieszkańcy będziecie go spłacać.
  Jeżeli jest to za gminna kasę to pączki będę z górnej półki po 5 zł za szt.
  Tłusty Czwartek jest obchodzony w wielu miastach w taki sposób i nikt nie krytykuje ale w tym mieście to mieszka większa połowa kretynów którym wszytko przeszkadza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj