Strona główna Sport i rekreacja II Festyn Parafialno – Rodzinny w Trzemżalu

II Festyn Parafialno – Rodzinny w Trzemżalu

1691
6

W ubiegłą niedzielę w Trzemżalu odbył się II Festyn Parafialno – Rodzinny, którego pomysłodawcą był ks. Roman Płaczek – proboszcz tamtejszej parafii. Swoim drużynom dopingowali mieszkańcy, ale przede wszystkim sołtysi okolicznych sołectw oraz radny Mieczysław Chojecki, a uczniom dyrektor Zespołu Szkół w Trzemżalu Krzysztof Nowak.

Dzięki sponsorom i ofiarności parafian festyn odbył się przy suto zastawionych stołach oraz dobrych humorach. Nie obyło się bez nagród za liczny udział rodziców i dzieci w przygotowanych konkurencjach. Organizatorzy dziękują za przybycie i pomoc w organizacji mieszkańcom Mijanowa, Szydłowa, Płaczkowa, Ostrowitego, Jerzykowa, Kamieńca, Miławy oraz druhom z OSP w Trzemżalu za czuwanie nad bezpieczeństwem, przygotowanie i przeprowadzeniu pokazu strażackiego.

6 KOMENTARZE

    • Teraz Płaczek jest proboszczem w Chełmcach, niestety nadal jest arogancki, chciwy, ciągle wyciąga od ludzi pieniądze, wysługuje się ludźmi, nie potrafi nic zrobić sam. Mszę odprawia byle jak. Ten człowiek cały czas ma jakiś problem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj